Satış ekibini nasıl ödüllendirelim?

Bir proje kapsamında istenilenleri hızlıca gerçekleştiren arkadaşlarımıza küçük bir jest yapmak istiyoruz. Düşündük ama içimize sinen bir hediye bulamadık, önerilerinizi duyabilir miyim?

Ekip 7 kişi, 30-40 yaş aralığındalar, kadın+erkek karışık bir grup. Bütçe kişi başı 500 tl’ye kadar.

hepsiburada vb. hediye çeki.

  • kenarortay  (17.11.21 11:38:38)
herkesin alkol aldığı biliniyorsa hepsine güzel bir viski&bardak seti alınabilir, viski sevmeyip alkol alan biri bile evinde sergilemek amacıyla bile hoşlanır bu hediyeden. yine alkol alındığı biliniyorsa güzel bir mekanda çalgılı çengili bir eğlence ayarlanabilir. ama bunların hepsinden güzeli trendyol, hepsiburada, amazon gibi sitelerden 500 TL'lik hediye çeki verilebilir.

  • golgi aygıtı  (17.11.21 11:40:15)
www.bendensana.com

Şu tarz hediye kutusu gönderilebilir.

Ya da arkadaşların da dediği gibi hediye çeki mantıklı.

Bir günlük iyi bir spaya giriş kartı da hediye edilebilir. Masajda dahil olan bir pakette olabilir.
  • ırene adler  (17.11.21 11:47:47)
Hediye çeki +1 (tercihen Amazon)

  • pispinti  (17.11.21 11:55:35)
kesinlikle hediye ceki. islerine yaramayacak hediyeyi ne yapsinlar. hediye ceki ile ne isterlerse alirlar

  • oscar  (17.11.21 12:01:28)
Hediye çeki bu zor zamanlarda iş görür.

  • Erva  (17.11.21 12:19:12)
Hediye çeki.

  • logisticsmanager  (17.11.21 12:24:30)
ikramiye +mesai saatinde kebapçı tekrar işe dönmeyecek şekilde

  • bir soru sorcam  (17.11.21 12:29:28 ~ 16:20:00)
sodexo flexo gift veya hediyemo gibi kurumsal hediye ceki satan firmalar var, bunlara bakabilirsiniz. veya direkt trendyol, hb gibi hediye cekleri de olur.

  • kobretti  (17.11.21 12:34:11)
hediye çeki almayın bence. irene adler'in gönderdiği kutu hediyeler tarzı hediyeler çok daha etkili olur bence.
30-40 yaşında, kariyerinde ilerlemiş insaları 500 liralık hediye çeki diğerleri kadar mutlu etmez bence.
Şirketin verdiği hediye çeklerinin yarısını kaybediyorum ben, umrumda olmuyor.
Hatta o hediye kutularından alıp, güzelce paketleyip herkesiniçinde ne olduğunu bilmeden hediyesini seçmesini sağlayın derim.
  • michael_knight  (17.11.21 12:36:20)
Hediye çeki olacaksa trendyol olsun bence. Amazonda çeşit az. Hepsiburada da olabilir.

  • Topalordek  (17.11.21 13:04:13)
stanley termos ya da karaca kahve fincaı takımı gibi şeyler gönderiyorlar bize
genelde güzel kutular içinde çikolata ya da kahve çeşitleri ile geliyor

  • devilone  (17.11.21 13:12:10 ~ 14:01:56)
Bize de deviline gibi termos ve çikolata olan bir kutu geldi geçenlerde. Kaliteli bir termos her daim işe yarar yanında iyi bir atıştırmalık da ağız tatlandırır güzel olur.
Ondan önce de kolonyalı kutu gelmişti Rebul’un setleri çok güzel mesela şu;
www.atelierrebul.com.tr
  • cilekli pasta  (17.11.21 13:20:52)
Hediye çeki mantıklı.
Bize çeyrek altın veriyorlardı, siz bu bütçeyle gram altın ideal olabilir.

  • etna  (17.11.21 13:26:14)
Hediye ceki gram mutlu etmiyor ya.
Her yerim hediye ceki doldu ne alcam diye bakmaktan yorgun dustum. Hatta buraya da sormustum.

Keske saat falan sacma bisey alsalardi.
  • divit  (17.11.21 14:41:51)
Altın +1 ya da direkt parayı verin

  • primetime  (17.11.21 15:31:08)
zarf içine 500 lira koy ver.
isteyen istediğini yapsın.

  • alt4y  (17.11.21 15:33:46)
hediye çeki+1
migrostan da alabilirsiniz. hem alkol vs de isteyen istediğini alır.

  • veritaslibertas  (17.11.21 15:34:12)
en güzeli trendyol veya hepsiburada'dan hediye çeki. Çünkü herkesin zevki beğenisi başka. Yemeğe götürsen eğlenen olur eğlenmeyen olur.

En temizi ver hediye çekini, adam ne istiyorsa alsın.
  • anten  (17.11.21 15:39:43)
Nakit her zaman tatlı bence. Belki ben gidip parayı yemeğe vermek istiyorum. Hediye çeki böyle durumlarda işe yaramaz. Hele defter, kalem gibi şeyleri hiç mantıklı bulmuyorum. Ben ödüllendirilecek kadar büyük bir iş yapsam ve şirket bana defter, bardak verse iş değiştiririm.

  • dissendium  (17.11.21 15:39:46)
Ben olsam altın verirdim

  • sta  (17.11.21 16:02:19)
prim

  • naksidil  (17.11.21 17:26:27)
hediye çeki veya altın derim net. biraz daha bütçeniz olsa eşli tatile gönderin derdim ama pek mümkün değil 500 liraya.

  • roket adam  (17.11.21 22:23:03)