Green kart a yarın başvursam yetişebiliyormuyum?

9 kasım son diyor ama tr için mi bu tarih? saat farkı var ya bi an heyecan yaptım. Pasaportum iş yerinde kaldığı için yarın sabah başvurmayı düşünüyordum.

bir de evliyim, eşimde ayrıca başvursa şansımız artıyor mu?

bir oğlum var onun henüz pasaportu yok, bunun bir önemi var mı?

teşekkürler.

The entry submission period for DV-2023 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 6, 2021 to 12:00PM EST (GMT -5) on November 9, 2021.

yani 9 kasım akşam 8'e kadar diyor.
  • chezidek  (08.11.21 21:54:45)
travel.state.gov

each spouse may each submit one entry if each meets the eligibility requirements. If either spouse is selected, the other is entitled to apply as a derivative dependent.

The passport number, country of issuance, and expiration date for the principal entrant’s valid, unexpired international travel passport. This requirement applies to the principal entrant only, not to dependents.
  • hot potato  (08.11.21 21:59:41 ~ 22:00:05)
birde oğlan daha 15 aylık onun fotoğrafını nasıl koyacağım ? gerekli mi kesin?

  • al basmadan donu var  (08.11.21 21:59:44)
abı kusura bakma da, sitedeki instructions kısmındaki pdf'i okumadan bu işe girersen sonraki aşamalarda dev çuvallarsın.

travel.state.gov

Taking photos of your baby or toddler

When taking a photo of your baby or toddler, no other person should be in the photo, and your child should be looking at the camera with his or her eyes open.

devamında da anlatmış, düz beyaz bir zemine yatırıp çekin demişler. ya da araba koltuğuna koyup arkasına beyaz bir havlu/çarşaf serip öyle çekin demişler.
  • chezidek  (08.11.21 22:06:24)
aynen herşey varmış sitede, bana hep karışık geliyordu bu işler ondan bir panik oldum.

teşekkürler herkese bol şans.
  • al basmadan donu var  (08.11.21 22:12:40)
Son ana bırakmayın, son saatler site çökmüştü 2-3 sene önce :)
Kolaylıklar

  • dreamnesiac  (09.11.21 00:28:18)
Eşiniz de ayrı başvurursa iki ayrı şans olmuş olur ayrıca.

Ben iki senedir başvurmuyorum, başkasının hakkına girmemek için. "çıksa gidemem herhalde, gidip napıcam oralarda" diye.
  • John Bloor  (09.11.21 10:15:18)