turkiye'deki aileye amerika'dan ne goturulur?

anne baba 50li yaslarda, kiz kardes 27. ne goturebilirim?

kardesime teknolojik bir seyler alabilirim ama annem ve babama ne alabilirim bilmiyorum.

Anneye evdeki hayatını kolaylaştıracak mutfak ya da temizlik aleti. Babaya varsa hobisi için bişi, yoksa rahat bir ayakkabı ve şık bir kravat ya da benzer kullandığı bir aksesuar.

  • Bruce  (06.11.21 20:37:03)
butce sinirli ise, anneye coach canta babaya nortface mont sikechirs spor ayakkabi ikisinede

kiz kardese klasik timbirlent 6 inc bot...

butce daha da sinirli ise, calvin klein canta, cuzdan falan...
  • cairo  (06.11.21 20:46:22)
Bütçe ne kadar?

Anneye temizlik Robotu :)) babaya skechers :)))

Kız kardeşe seçenek çok zaten
  • damba  (06.11.21 21:22:46)
Yiyecek bişiler . Organik kraker, cevizli kabaklı paykek midir turta mıdır ondan
Organik bitki çayı ve pastiller

Kız kardeşe maykıl kors çanta.
  • photo85  (06.11.21 21:52:03)
Amerika'daki mutfak aleti turkiye'de calismaz. Voltaj farki, farkli prizler... Adaptorle falan ise hic ugrasilmaz. Temizlik robotu falan, asiri bir butce sikintisi yoksa Turkiye'den alinir oyle seyler.

Skechers babaya almak icin cok kalitesiz.

Kiz kardese Turkiye'de satilmayan makyaj malzemesi, cilt bakim urunu parfum vb. Ama ne istedigini sorun. En azindan liste yapsin arasindan secin. Canta vs de gayet mantikli.

Anne baba'ya kalitelisinden vitamin, supplement falan olabilir. Yukarida yazildigi gibi Turkiye'de bulunmayan yiyecek vs olur.
  • hot potato  (06.11.21 22:25:00)
damba +1.

sketchers olmasa da north face columbia alın o zaman:)

priz uyumuna bakın tabii
  • dreamnesiac  (06.11.21 22:49:49)
Yılbaşından dolayi advent kalenderler var burada, heralde orada da vardir. onlardan alabilirsin.

  • Coma  (07.11.21 02:44:26)
yukte hafif ama fiyat farkinda asiri fark eden urunler olarak
kulaklik, parfum, saat, belki ayakkabi.
teknolojik urunleri saymaya bile gerek yok.
  • baldur2  (07.11.21 04:31:04)
kiz kardese tr de cok pahali olan burada cok uygun maktaj malzemesi. ordinary fln mesela onun urunleri. evdeki herkese north faceden mont ya da polar tarzi seyler. dun baktim $20 polarlar, tr de en az 600 700 vardir. anneye temizlik robotu da olabilir.

  • oscar  (07.11.21 11:12:18)
oscar arti 1.
10-15 dolarlik kozmetik urunleri turkiye'de 300-400 lira. turkiye acayip sacma bir yere donustu.

  • baldur2  (07.11.21 11:53:19)
Kız kardeş benden bir yaş küçük, makyaj malzemesi +1 diyorum. (Özellikle istediği teknolojik bir şey yoksa)

Anastasia Beverly Hills - modern renaissance far paleti çok güzel olur mesela. Yanına da Huda beauty ruj seti
  • jazzabel  (07.11.21 12:32:41)