Sinüs açıcı ile açılmayan burun delikleri

Bir şişe karışımlı suyu denedim geçmiyor. Ya genzime akıyor bir yol bulamayınca ya da şişenin ağzından hava kaçırıyor. Nasıl açarım bu burun deliklerini?

Teşekkürler

acılı ve sıcak bi çorba genelde burunu açar.
acı ve sıcakın açıcı etkisi var, çorbada birleşince daha da etkili oluyorlar.

  • barankovan  (03.11.21 09:32:32)
Benimki sudafed (reçeteli) ve aferin sinüs (reçeteli mi emin değilim) ile açılıyor.

Sudafed reçeteli olduğunda ne yaparım ne ederim diye araştırırken aysul yağının işe yaradığını öğrenmiştim ama hiç denemedim.

eksisozluk.com

Çörekotu yağının da burun açtığını okumuştum, onu da hiç denemedim.
  • hair freak  (03.11.21 09:43:43)
Otrivine metol

  • dreamsandcolours  (03.11.21 12:44:08)
sudafed, aferin sinüs, alerji hapları, antibiyotikler, zencefilli ballı limonlu içecekler, acılı sıcak çorbalar vs. ne varsa denedim, 1 aydır geçmiyor, geçmiyor.

Test oldum, covid de değilmişim. Değişik bir salgın var sanırım dikkat edin. Birkaç kişide daha duydum bu uzun süreçli durumu. Ateş falan da vuruyor arada bir.

Otrivine metol denememiştim bir de onu deneyeyim bakalım. Takipteyim.
  • ananiyimioguz  (03.11.21 12:58:23 ~ 12:58:43)