Kim En Komik Sorusu

Yerli/ Yabancı komedyenlerden en beğendiğiniz/ eserlerini takip edip izlediğiniz kim? Favoriniz olan eseri?
Zaman, cinsiyet, kategori, ülke vb farketmez:)

İlk taş:) Larry David- Seinfeld

Teşekkürler

Ricky Gervais son zamanlarda. Onun dışında eskilerden Bill Hicks ve George Carlin'i severim. Başka da yabancı yok.

Yerlilerden en sevdiğim komedyen Cem Yılmaz. Hasan Can Kaya'nın da Konuşanlar serisini izliyorum. Youtube'daki serisinin ilk 15-20 bölümü fena değildi. Sonradan seyirci kitlesi instagramda takipçi kasmaya çalışan kızlar ve keko erkeklere döndü. Yine de alışkanlık nedeniyle izliyorum yeni bölümlerini.
  • himmet dayi  (01.11.21 17:59:46)
louis ck

  • divit  (01.11.21 19:16:38)
Louis Ck tüm stand up'larını severim kimileri biraz daha iyi ama kötüsü yok.

Fx için yaptğı dizisi Louie hayatımda izlediğim en güzel şeylerden biridir.

Horace and pete yine pek hoştur.
  • hedep  (01.11.21 20:26:05)