Şoför olayi

Herkese iyi Pazarlar. Diyelim ki Kaş'a tatile gidicem İstanbul'dan. Kendi aracım var fakat şehirlerarası kullanmak istemiyorum. Kaşta kullanmak istiyorum sadece.Ben uçakla gidiyorum.

Sadece bu iş için görev yapacak kişide aracımı İstanbul'dan Kaşa getirecek.Orda aracımı teslim alıcam. Bu var mı Türkiye'de? Dönüşte de tam tersi olacak. Varsa hangi şirket? O tatile özgü tek seferlik bir iş olacak.

İstanbuldasın,akşam içtin arkadaşlarla. Özel şoför ayarlıyorsun. O kişi seni alıyor mekandan. Arabanı ve seni eve bırakıyor. Bu var biliyorum,bi arkadaş çalıştı geçmişte böyle. Tatil versiyonu da var mıdır?

Edit: Yanıt verenlere teşekkürler, mantıklı mı diye sormadım arkadaşlar. Bu hizmeti veren bi yer var mı diye sordum:)

Fiyat performans olur mu bilmem ama yeteri kadar para verirsen bir sürü insan bulursun.
Bunu yapmak yerine havaalanında araç kiralamak daha mantıklı değil mi?

Amaç Alamancılar gibi arabayı göstermek ise mantıklı olabilir tabi.
  • neymis  (31.10.21 10:04:51)
Arabayı uzun yol emanet vermek pek avantajlı değil. Nasıl kullanacağını bilmiyorsunuz.
Araba kiralamak en mantıklısı.

  • ykyt  (31.10.21 10:16:40)
cosmicstring +1 Doğru diyor, tanımadığın kişi arabanda uyuşturucu taşırsa ne olacak? ya da çok iyi birisi ama geldi adamın birine çarptı. Mahkemelerde sürünürsün.

  • komando kani var bende  (31.10.21 10:53:30)
Gereksiz risk. Orada araba kirala, zaten yollar pahalı. İki seçenek arasında çok fiyat farkı olacağını sanmıyorum

  • monicapp  (31.10.21 11:20:41)
Evet bu uygulamayı yapan şirket var.

www.arabamtatilde.com
  • Northern Mariner  (31.10.21 11:20:46)
Astari yuzunden pahalıya gelir, gittiginiz yerde premium arac kiralayin daha mantikli.

  • stavro  (31.10.21 13:05:57)
arabayı kamyonla yollamak çok daha mantıklı. bunu yapan lojistik firmaları var.

  • jeanluc  (31.10.21 15:48:26)
Arabayı çekici ile gönderin.

  • ceketimi alip cikcam  (01.11.21 03:05:57)