[]

Eskisehirde masaj ve spa vardir mutlaka

Ama ben bilmiyorum :) varsa tecrubeniz alirim arkadaslar tesekkur.
 
tasigo'da vardı son gittiğimde.


  • bol kepce  (26.10.21 11:38:15) 
Qualitasspa var Özdilek'in içinde.


  • kobuzchu kiz  (26.10.21 12:15:44) 
Akşam arkadaşla konuştuk. Odunpazarında tepede çok güzel yeni açılmış 3-4 yıl önce gitmiş. Adını hatırlayamadı ama oralıysanız bilirsiniz bence. Biz de geleceğiz hala açıksa önümüzdeki ay.


  • naksidil  (26.10.21 12:21:30) 
Qualitasspa epey bakımsızdı en son gittiğimde, hiç memnun kalmadım. Tasigo daha iyi bir seçenek olabilir.


  • marla is in my head  (26.10.21 13:37:51) 
Park Dedeman Otel'de WelnessSpa varmış (İnstagramda reklamları çıkıp duruyor) isterseniz onu bir araştırın


  • eatpraylaw  (26.10.21 14:01:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.