Instagram'dan mesajlaştığım kızın amacı?

Instagram'da tesadüfen birine denk geldim, hoşuma gitti. Biyografisinde yazdıklarından bir bahane yaratarak mesaj attım, mesajıma döndü.

Ardından genel bir sohbete başladık. Biraz goygoy, biraz kişisel hayatlardan bahsetmece... Bir müddet sonra da ben Instagram DM'den düzenli iletişim sürdürmeyi seven biri olmadığım için Whatsapp önerisi yaptım.

Kendisi ise sevgilisinin olduğunu, numarasını paylaşamayacağını ama Instagram'dan takipleşip laflayabileceğimizi söyledi.

Ben mesela bir erkek olarak sevgilim varken tanımadığım birinden gelen mesaja da dönmem, ilerletip sohbet de etmem, "Sevgilim var, numaramı veremem ama buradan takipleşelim" de demem. Bu ablanın amacı nedir acaba?

Yedekte tutmak. Ama açık sözlüymüş, sevgilisi olduğunu saklayabilirdi.

  • GoodMorningTeacher  (13.10.21 19:17:12)
hemen anlatiyorum kizin olayini..

muhabettin hosuna gitmis kizin bu kadar basit.

kizin senin gibi kiz arkadaslari vardir, karsi cins olunca hemen sevgili mi olmasi lazim.
sen de oyle biri olabilirsin kizin gozunde.

watsap vermemesi zaten sevgili olmayi dusunmedigi anlamina geliyor iste. arada konusalim rastladikca hesabi...

bu yedekte tutmak degil ama bunu ben de ne zaman yapmaya calissam birisi yanlis anliyor. her erkekle sevgili mi olunacak illa ahahah
  • Kittie  (13.10.21 19:37:07)
Kittie +1
İnanması zor ama kadınlar mesaj attıkları her erkeği potansiyel partner olarak görmüyorlar.

  • kobuzchu kiz  (13.10.21 19:54:32)