Naber

Neler yapıyorsunuz bu aralar? Ruh haliniz nasıl?

beni sonbahar depresyonu vurdu çok sert

  • freebird5406_2  (10.10.21 19:48:50)
Valla nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde acayip yoğunum. Bir şeyleri yetiştirmem gerek ama ya yetişmeyecek ya da ben yetişecek diye kendimi kandırıyorum. Ruh halim de normal hatta iyi bile sayılır. Sen nasılsın, nasıl gidiyor?

  • Amaranta ursula  (10.10.21 19:48:52)
Pek iyi değil. Aşık olduğum kadınla, birlikte olduğum kadınla artık bir arada değiliz. Hayattaki diğer her şey yolunda ama hiçbir önemi yok. Keyif alamadan devam ediyorum. Özlem doluyum :)

  • lüzumsuz adam  (10.10.21 19:50:01)
Canım sıkkın biraz. Hava çok güzeldi bugün. Sözde dışarı çıkacaktık bi arkadaşla ama o da ekti beni son anda öyle kaldım evde. Bakıyorum hava çok güzel hazır yakalamışken bi yerlere gideyim diyorum sonra tek başına ne yapıcam deyip evde kalıyorum. Sonra evde yaptığım şeyden de zevk alamıyorum güzel havayı kaçırdım diye :(

  • niyazi mısri  (10.10.21 19:57:12)
Zihnim tembelleşti, bişilere olan merakım azaldı, bişi merak etmiyorum uzun zamandır. Bu halim de huysuzlaştırdı. Dün işle ilgili gereksiz agresyon yaptım hıncımı insanlardan çıkardım, ortalığı karıştırdım. Sağduyumu kaybettim, empati seviyem çok düştü. Naletolasıca bi herif oldum çıktım.

  • Bruce  (10.10.21 20:05:15)
@Amaranta benim modum biraz düşük şu sıralar ama toparlarım illaki, teşekkürler

  • Mossy  (10.10.21 20:22:55)
@niyazi mısri +1

Dışarı çıkacak insan bulmakta zorlanıyorum.
  • data  (10.10.21 20:25:05)
bugün tüm gün odamı temizleyip kışa hazırlık yaptım.

genel olarak iş hayatı bir hayli yoğun geçiyor.

vakit kaldıkça arkadaşlar pes turnuvası yapıyoruz.

yarın yeğeni kreş çıkışında ben alacağım mesela :)
  • since1907  (10.10.21 20:32:39)
sıkıldım.
her şeyi satıp savıp peru'ya mı gitsem diye düşünüyorum.
ya da karavan alıp seyahat etmek..
  • janderzel zartanyan  (10.10.21 20:34:06)
Valla ben surekli uykuluyum. Onun disinda normalim, oylece takiliyorum.

  • j r r tolkien hayrani  (10.10.21 21:04:21)
koca istanbulda yalnızım, bunun verdiği can sıkıntısı dışında her şey çok iyi.

  • Pertev nail  (10.10.21 21:47:27)