Daha önce Citoles kullananlar

Bugün ilk defa psikiyatriye gittim. Doktorum terapiyle yaklaşık bir yılda ilaçsız da yaşadığım sıkıntıları aşabileceğimi söyledi ama ben artık dayanamayacağımı düşünerek ilaç istediğim için 5 mg Citoles verdi. En az 6 ay kullanacakmışım ve zaman içinde 10 mg olarak devam edecekmişiz, hiçbir zaman 15 mg olmayacakmış.

Kullanmalı mıyım emin olamadım. Siz bunu kullanıp etkisini gördünüz mü? Sözlükte daha kötü olduğunu yazanlar da var. Daha önce Citoles kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Geçmiş olsun. İlacı siz talep etmişsiniz, şimdi de tereddüt yaşıyorsunuz. Doktorunuzun tavsiyelerine ve reçetelerine uymayacaksanız görüşmelerden verim alma olasılığınız epey azalır. Citoles en hafif antidepresanlardan birisi ve tecrübeler yanıltıcı olabilir. Zira kullananların durumları yaşadıkları depresyonun seviyesi aynı değil. Farklı sebeplerle aynı ilaçlar reçetelenebiliyor. Bu sebeple insanların yorumlarına değil sizi dinlemiş olan uzmanın tavsiyesine uymak daha makul bir yol.

  • but that was just a dream  (08.10.21 12:11:18 ~ 12:11:42)
citolos ve cipralex muadil. Ben yıllardır cipralex kullanıyorum. zaman zaman bıraktığım da oldu. 5 mg ile terapi aynı süreçte ilerlediğinde gayet güzel sonuçlar elde etmştim.

doktor önerdiyse endişelenmeyin, 5 mg düşük bir doz zaten.
  • ruh i tibbiye  (08.10.21 14:54:07)