Kofteci yusufun kiymasi

Guzel mi? Ayrica kiyma da satiyorlar ya onu diyorum. Multinet gectigi icin alip topluca kofte yapip buzluga atacagin da rezil de olmayalim kotu kiymaysa

Ben koftesini sevmiyorum. Kiymasini da almam. Ama daha once hic kiymasini almadim, yaniltmak istemem.

  • balpolen  (29.09.21 12:46:11)
göreceli bir şey bu
ben köftesini seviyorum eskiden kıyma alıp buzluguda atıyordum. ama
burda sorarsanız geneli köftesini beğenmiyorlar
  • all girls dream  (29.09.21 12:49:51)
Kıyma denemedim ama kavurma, antrikot, kuzu şiş, pişmiş köfte vb gibi ürünlerinden memnun kaldım. Kıyması da iyidir diye tahmin ediyorum.

  • msb  (29.09.21 13:21:22)
hazır hamburger köftesinden almıştım. pek tadı yoktu.

  • xrated  (29.09.21 13:31:54)
etinde istenen yerinden seçip çektirilebiliyor böylece gayet lezzetli oluyor. dana döşten çektirip az da kuzu kattırıyorum mesela.

  • babafingo  (29.09.21 13:36:16)
kesin bir kanıtım yok. soya olduğunu söylüyorlar ben köfteci yusuf ürünlerine güvenmiyorum.

  • mikahakkinen  (29.09.21 13:58:11)
o köftelerde iç yağı var. 20-25 tl ye bir yakınım tedarik edenlerden. topluyor tüm büyükbaşçılardan o iç yağlarını. lezzet oradan geliyor.
not: iç yağ sıvılaştırılıyor öyle kullanılıyor, tam sağlıksız

  • yeahbutso  (29.09.21 14:05:03 ~ 14:05:29)
kıymasını gidip orada döşten çektirebiliyorsunuz. cogu marketten daha iyi oluyor etleri.

  • nuisance  (29.09.21 14:17:15)
zehirlenme konulu bir başlık vardı ekşide. köfteci yusufa düzenli aralıklarla giden herkes bi tur zehirlenmiş sanırım başlığa bakarsak :)

şüpheli buluyorum ve gitmiyorum. fiyatlarının o kadar düşük olmasının da sağlıklı bir açıklaması yok.
  • andy kaufman 2  (29.09.21 14:28:17 ~ 14:28:44)
sakın alma. berbat.

  • alicandan  (29.09.21 21:03:24)
Sadece Multinet sebebi ile köfteci yusuftan alacaksanız bazı marketlerde de de Multinet geçiyor. Örneğin İstanbul'da çağrı, oruç, happy markette geçiyor.

  • inheritance  (29.09.21 21:56:31)