Ameliyat oldum çok sıkılıyorum. Öneriler pls.

Salı günü ameliyat oldum. Ameliyat yeri kasık bölgem olduğu için sürekli yatıyorum. Oturamıyorum. Bacaklarımı çok da hareket ettiremiyorum. Eklemlerim falan ağrıyor tüm gün bacaklarım kırık yatmaktan. Yan dönebiliyorum ama çok rahatsız hissettiğim için geri sırt üstü yatıyorum.
Yani çooook sıkıldım.

Bana yattığın yerden sıkılmamam için yapılacak etkinlikler için öneriler lazım.
Oyalanacak internet sitesi olur
Telefonda oynanacak oyun olur
Dizi olur( bir çoğunu izlemişimdit)
Benzer rahatsızlık çekmiş kişilerden genel öneriler olur.

Yani her şey olur. Şimdiden teşekkürler.

Monument valley kaptırınca çok güzel giden bir bulmaca oyunu. Sanat yönetimi olsun, hikayesi olsun, mobil bi oyun için gayet ciddiye alınmış bir oyun.

Mesut süre ile ilişki testi izleyebilirsin, bir sürü bölümü var iyileşene kadar gider.
Geçmiş olsun.
  • Bruce  (25.09.21 20:14:57 ~ 20:15:41)
netflixte squid game bu arada çok moda. bence güzel dizi izlenir.

  • false pretension  (25.09.21 20:45:07)
öncelikle çok geçmiş olsun.

telefon iphone mu bilemedim ama oyun önerilerimi dökeyim, android ise hangileri var hangileri yok bilmeden yazmış olacağım. çoğu uzun ve hikayeli oyunlar, ücretlilerdir genelde ama çok iyilerdir. bir kısmı da pinball gibi kısa oyunlar.

monument valley (ve monument valley 2) +1 diyeyim öncelikle.
pinout
inks
anodia
alto's adventure
alto's odyssey
amanita design oyunları: machinarium, samorost(1,2,3), botanicula
the room ve diğer oyunları the room two, the room three, the room old sins
the house of da vinci (the room gibi bu da)
gorogoa (oynadığım en güzel tasarımlı oyunlardandı)
lumino city
love you to bits
contre jour
gris (bu da inanılmazdı, yeni oyunlardan)
limbo (buradaki oyunlar yokken bu vardı, eski ama sağlam)

yine @bruce'a ek yapacağım, ilişki testi izlenebilir (ev işi falan yaparken arka planda çok dinledim, milletin ilişkisini dinliyosunuz öyle, sosyolojik açıdan dehşet verici buluyorum çoğunlukla, kendimce eğleniyorum :D) ona ek olarak ibrahim selim ile bu gece'nin bölümlerine bakılabilir belki, ben pek bayılmıyorum da, bazı bölümleri komikli olabiliyor. yine çok sevmediğim ama belki ilgi çekici bulunabilecek, armağan çağlayan'nın röportajları izlenebilir.

bunlara ek olarak youtube'da kurzgesagt in a nutshell kanalı var, onun videolarına bakabilirsiniz.
  • nimberjack  (25.09.21 21:36:13)
9gag.com

  • neymis  (25.09.21 22:30:55)