Sen ne farklı değişik bir adamsın sorusuna verilebilecek yanıt önerisi?

Bu bazen iğneleyici bazense gerçekten diğer insanlardan farklı olduğunu düşünüp şaşkınlıkla sorulan bir soru olduğunu göz önünde bulundurun.

Bizde böyle de geç haha

  • bana kedicik derdi  (25.09.21 09:51:38)
Söyleyene göre mana vermelisin.
Kötü alışkanlıklara sahip ise bunu diyen, olumlu olarak algılayabilirsin.
Bana da bir keresinde söyleyen biri olmuştu. Söyleyeni de yakından tanırım. Neredeyse nefsine tabi olarak bir çok yol var bu kişide.
  • Erva  (25.09.21 09:59:37)
teşekkür ederim,
ben normalim, diğerlerinde sorun var.
hayat
biliyorum
evet, aslen marsda yaşıyorum
bir ben var benden içeri
haklısın

bunların hepsine hafif küçümser gülümseme ekleyebilirsin.
  • selam  (25.09.21 10:10:07)
İşine gelirse.

  • komando kani var bende  (25.09.21 10:11:30)
ben iyiyim ama cevrem kötü.

  • spivak  (25.09.21 10:46:28)
Hangi konuda ilginç olduğunu düşünüyorlarsa o konuda ne düşündüğünü söyleyebilirsin.

Veya

Herkesin ne acaiplikleri var, kabul edilmek için saklıyorlar, ben saklamamı gerektirecek kadar önemsediğim birini görmüyorum, saklamıyorum
Diyebilirsin
  • Corc  (25.09.21 10:57:35)