bir kiracı olarak pencereyi delebilir miyim?

balkondan kablo gelmesi gerekmekte. tek yol pencereyi delmek. bina da pencere de sıfır.

Pencere derken çerçeveyi kastediyorsunuz sanırım. Onun yerine hemen altından betonu delseniz? Sonradan kapatması çok kolay olurdu çünkü.

  • orient blue  (22.09.21 16:38:36)
Parasını ödemek kaydıyla delebilirsiniz. Benim kiracı bunu yapmak isteydi parasını alırdım.

  • roe  (22.09.21 16:40:08)
@orient evet plastik kısmı diyorum. betonu delemem çünkü binanın dışını alüminyum gibi birşeyle kaplamışlar.

  • birmilyonunvarmi  (22.09.21 16:40:49)
@roe ufacık bir deliğin bedeli koca pencere parası olmamalı.

  • birmilyonunvarmi  (22.09.21 16:42:37)
Önce başka bir yol bakın.
Değilse izin alarak yapın.

  • Erva  (22.09.21 16:43:52)
Çerçeve yerinden kolayca çıkabilecek gibiyse dıştan ve içten biraz aralayıp çerçevenin altındaki izolasyon köpüğünü delebilirsiniz belki. Bence plastik çerçeveyi delmeyin, o da kapatılır ama iz kalır diye düşünüyorum. Camı çatlatma riski de var.

  • orient blue  (22.09.21 16:45:27)
Ufacık bir delik çerçeveyi çöp edeceği için çerçeve parasını istemek ev sahibinin hakkıdır, ki yeni evmiş daha. Başka bir çözüm arayın.

  • mg3929  (22.09.21 16:52:55)
Beyaz ise alci malci veya silikon sonra da boya ile baya gorunmez hale gelir ama yazik tabii yine de. Ha baska care yoksa yapcaksin tabii. Ben olsam yine de duvar vs baska bi yerleri delerdim mesela kabloyu uzat delinebilir yere kadar disaridan yurut sonra sok iceri

  • floydian  (22.09.21 17:07:11)
Pencere ile duvar arasında 1 cm kadar montaj boşluğu olur. Sağını solunu inceleyin, pencere ile duvar arasından delip girebilirsiniz belki.

  • John Bloor  (22.09.21 17:11:49)
delebilirsin ya n'olcak. yeter ki düzgün bir delik olsun. sonrasında evden çıkarken bit.ly şunu kullanırsın

  • Improbable  (22.09.21 17:12:25)