telefon önerisi

telefonum bozuldu ve telefon alıcam. bir telefondan çok beklentim yok. kamerası ve ekranı iyi olsun yeter. çekilen fotoğraflar ve videolar hatıra olarak kalacağı için kamerasını önemsiyorum. başka bir iş için kullanmam. bir tasarım olarak düz, sadece siyah olursa iyi olur.

huawei p20 lite alcaktım. incelerken samsung s8 videosuna denk geldim. 2. el fiyatları 1800-2200 civarı. s8 plus 2000-2400 civarı. s9 2200-2600 civarı. kafam karıştı ksdlşfksdf. s8'in fiyatı ne kadar eder? aynı fiyata üst modeli de bulunuyor çünkü. önerebileceğiniz bir telefon var mı?

yeni almak istemiyorum. kamerası, ekranı kötü telefonlar 3000 liradan başlıyor. daha az para ödeyip eski bir amiral gemisi almak daha mantıklı geliyor. kamera dışındaki özellikleri kullanmıcam zaten. fotoğraf, youtube, whatsapp, spotify, not alma uygulamaları yeterli benim için. bir de arkada 3-4 kamera görüntüsü rahatsız ediyor. (bkz: tripofobi)

S8 ile s9 un kameraları aynı

encrypted-tbn0.gstatic.com

S9 da parmak izi okuyucu kameranın altına alındı ve s8 in tek ön hoparlörü varken s9 a iki tane koydular, bunun dışında farkları yok hangisini uyguna temize bulursan alabilirsin

Ben olsam plus model almam s8-s9 un boyutları çok güzel kompakt
  • freebird5406_2  (22.09.21 09:35:46)