Yüzücü gözlüğü önerisi

Her gün bir saat olmak üzere haftada üç gün havuzda antrenman amaçlı yüzen bir birey için önereceğiniz marka ve özelliklerde yüzücü gözlüğü var mıdır? En önemli olayı sızdırmaz olması

Decathlon un 25 liralık nabaiji gözlüğü fiyat performans

Çok rahat bir gözlük iki senedir sorunsuz kullanıyorum daha önce yüzme konusunda bilindik markaların gözlüklerini de kullandım ama bir şey olsa yine bundan alırım

www.decathlon.com.tr
  • freebird5406_2  (20.09.21 17:15:47)
ilk başta alışması zordur ama depar gözlüğü en iyisi. depar gözlüğü alın derim. lastikli modeller hem zamanla sorun yaratır hem de suda ani ve sert baş hareketlerinde gözünüzden çıkabilir. depar gözlüğünü denemeden almayın. ilk başta çok rahatsız edici gelecektir. sonrasında uzun yıllar kullanırsınız.

  • erty_ksk  (20.09.21 17:47:29)
Decathlon'daki 30-40 liraliklar +1 diyorum. Gozlerimdeki alerjiden oturu 3 yildir artik gozlukle yuzuyorum. O zamanlar 15 liraya mi ne almistim, valla bir damla su girmedi daha :)

  • invictae  (20.09.21 19:05:35)
Ben de tchibo'dan almıştım, gayet memnunum.

Hatta acımayıp çokça denizde de kullandım başına bir iş gelmedi.
  • chicha_v2  (21.09.21 00:06:57)
decathlon'daki 25 liralık gözlük +1000

100 küsur lira verdim, arena'nın nefis bir gözlüğünü aldım. ya su alır, ya buğu yapar, bi rahat yüzdürmedi aq. o kadar da dikkat ettim, içine dokunmadım, klorlu bırakmadım, yine de hem çizildi, hem buğulandı. 25 liralık gözlüğü al, bozuldukça at yenisini al. hiç de su kaçırdığını falan görmedim.
  • kibritsuyu  (22.10.21 01:06:13)