Covid-19 mu oldum?

Selam herkese,

Biraz saçma bir soru olacak ama tecrübeli arkadaşlara danışayım dedim teste gitmeden önce.

Cuma akşamı hafif bir baş ağrısı ve ateş hissi vardı. Cumartesi sabahı çok iyi kalktım, spora bile gittim hatta. Ama öğleden sonra halsizlik çöktü, hafif bir boğaz ağrısı başladı. Akşama doğru da başım ağrımaya başladı. Gece üşümeye başladım ama yatağa girince geçti.

Test sonucum çıkana kadar bir ön bilgi amaçlı yazdım (başka bir salgın vs. var mı diye), birazdan teste gideceğim. Temastan da kaçınacağım. Herkese teşekkürler.

yazdıkların covid belirtileri. baş ağrısı ve ateş ana belirtiler. geçmiş olsun.

  • false pretension  (05.09.21 16:42:03)
Evet oldunuz veya hayır değildir desek ne anlam ifade edecek ki. İçinizi rahatlatmak istiyor olabilirsiniz fakat bunu size kimse sunamaz, doktorunuz dışında. Sizin de tahmininiz (yüksek ihtimalle) pozitif ki teste gitme ihtiyacı hissetmişsiniz.
Geçmiş olsun umarım önemsizdir.

  • kucukne  (05.09.21 16:42:53)
Teşekkürler arkadaşlar. Evet bir ihtimal iç rahatlatmaya geldim ama tutmadı.

Önemli not: 1.5 yıldır aktif bir hayatım var işim gereği, şimdiye kadar corona olmamıştım. Aşıyı da erteledim o yüzden hep.
  • aguilas negras  (05.09.21 17:00:17)
Evet salgın varmış. Aynı belirtilerle negatif çıktım.

  • goodman  (05.09.21 17:31:54)