erzak bağışı yapılacak öğrenci evi, yoksul aile vb.

merhabalar,

hayat pahalılığı nedeniyle düzenli olarak yapmaya çalıştığım yardımlara erzak yardımını da ekleyesim geldi.

öğrenci olur, hastası olan yadıma muhtaç bir aile olur, yaşlı ve zor geçinen kişiler ya da aile olur.
aklıma gelen seçenekler bunlar.

tercihim, yüz yüze gelmeden veya herhangi bir tanışıklık yaratmadan uzaktan bir yardımda bulunmak olur.
bunun için nasıl bir yol izlemek lazım?
ya da sizin bildiğiniz, tanıdığınız birileri var mı?

fidan bağışı falan gibi konularda tamam ama bu erzak bağışı konusunda çeşitli sebeplerle araya dernek ya da kurum sokmak pek istemiyorum.

teşekkürler!

Muhtara sorun o yardımcı olur.

  • you and me in paradise  (01.09.21 15:47:32)
@you and me in paradise:

benim bulunduğum yerdeki muhtarın bildiği biri yok.
o yüzden duyuru açtım zaten.
  • blatta hiberna  (01.09.21 15:51:52)
lösev.
löseve nakit dışında da farklı kategorilerde bağış yapabiliyorsunuz.

tam bu dediğiniz konu içinse youtube şafak salda'yla iletişime geçebilirsiniz. özellikle kiğılı bölgesinde sürekli yardım yapıyorlar.
  • rewlack  (01.09.21 15:54:17)
Derin yoksulluk ağı..instagram sayfalarına yazmıştım, onlar yonlendirmisti beni..

  • ya volna  (01.09.21 16:11:12)