Yüksek lisans soruları

Çalışırken nasıl yüksek lisans yapılabilir? Çalışırken yüksek lisans yapanlar nasıl yaptılar? Yüksek lisans dersleri iş saatleriyle çakışıyor. Bu yüzden tezli yüksek lisans yapmak mümkün değil. Tezsiz yüksek lisans dersleri de 5 sonrasında başlıyor ama en erken 7 gibi gidebilirim. Derse biraz geç gitmeye göz yumulur mu? Cumartesi tatil. Cumartesi günü ders veren bir üniversite var mı?

özel üniversitede yaparsın. hali hazırda bir işin varsa tezsiz düşün.

  • OrangeYellow  (29.08.21 13:14:30)
Okula enstitüye hatta hocaya, ayrıca çalıştığın yerdeki yöneticilere göre değişen şeyler. Geçen sene online eğitim varken işyerinden bir şekilde derse katılanlar, en kötü dinleme modunda takılanlar oluyordu. Hocalar da anlayış gösteriyordu. Şimdiki durumu bilmiyorum ama çok kolay olacağını sanmam.

  • istambul  (29.08.21 16:43:58)