Sağlı sollu yumruk yedim

İki tane yumruk yedim. Çeneme. Gözümde ışık çaktı. Biraz başım ağrıyor sadece şimdi. Uyusam bişey olur mu.

bi süre acıyacak. yapacak bişey yok.
buz koy biraz.

  • etna  (28.08.21 22:58:40)
Beyin sarsıntısı falan? Uyumamalı mıyım acaba?

  • cosmicgadin  (28.08.21 22:59:47)
beyin sarsıntısı riski varsa ölüm riski de söz konusu. acile başvur, geceyi gözlem altında geçirmen iyi olur.

  • kiyiya vuran dildolar  (28.08.21 23:16:10)
Herşey olabilir,çenen hasar görür,retinan hasar görür ama bunlardan daha önemlisi her ne olursa olsun hastaneye git ve rapor al,bunu her kim yaptıysa hemen şikayetçi ol.

  • duptıs  (28.08.21 23:29:40)
Darp raporu alınız hem bir sağlık muayenesi olmuş olursunuz beyin sarsıntısı olabilir dahası uyuyup uyanamayabilirsiniz. En az 8 saat uyumayın. Hukuki bir sorun varsa ulaşabilirsiniz yönlendirme yaparım.

  • apocalipy  (28.08.21 23:44:35)
Aile içi şiddet değil

  • cosmicgadin  (29.08.21 00:02:20)
gecmis olsun, sanirim sonunda o kisiye kirmadan cok fazla konustugunu soyledin?

saka bir yana, istatistiki olarak bir sey olma ihtimali dusuk, ama yumrugun yeri, siddeti, gecirilen beyin sarsintisinin sekli falan pek cok parametre var, yani bir sey olma sansi her turlu var ama cok ufak. ne kadar oldugunu kimse bilemez, ama iki yumruk yedim diye de direk MR'a girilmez. cok buyuk ihtimal bir sey olmaz, ama olabilir de anlatabildim mi? o yuzden sana kalmis.
  • robokot  (29.08.21 00:45:28)