0 araç

bugün sıfır araç almak istesek yapmamız gereken nedir?

bayiye gidip durumları mı sormak?

yoksa telefonla arayıp araç var mı yok mu vs sorup, daha sonra mı gitmek lazım?

bir de internet sitelerinde genelde fiyatlar hep güncelleniyor görünüyor. ilgili fiyatlardan da araçlar satılmıyormuş. daha fazlaymış fiyatlar.

ne saçma sapan olaylar bunlar kardeşim!

İnternette yazan fiyatların çok altına satıldığı oluyor. Audi vw üst paketleri, bmw’lerde listenin 50-100bin altına veriliyor. Hangi markanın şu an liste fiyatları güncelleniyor görübüyor? Şimdi baktım hepsi duruyor. En ucuz olan 150-200 kağıtlık araçlarda indirim bulamazsınız ama. Talep çok, araç az.

Chip krizi devam ediyor. Bayi bayi gezmeniz lazım
  • avatar is back  (28.08.21 19:00:54)
Çevre illerin özellikle küçük illerin bayilerini telefon ile arayın fiyat farklılıkları oluyor

  • dreamsandcolours  (29.08.21 09:47:51)
Ay başından itibaren bayileri arayıp sorun. Hatta çevre illeri de arayın. En uygun fiyatı veren bayilerle de gidin pazarlık yapın. Başka bayi şu fiyat verdi, siz de indirim yapın veya aksesuar ekleyin sizden alayım diyince genelde kabul ediyorlar.

  • housedaki topal doktor  (29.08.21 12:11:39)