Arayıp sormadığında

Akılda hiç yokken Alkolün gazına gelip birlikte olunduktan sonra, adı konmamış ama öncelikle çok iyi arkadaş olmamız gerekir diyerek zamana bırakılmış bir durumda iletişim git gite azalıyor. kendisi tekrar iletişime geçerse, hiç cevap vermemek daha iyi değil mi? Arkadaşlığı ve sohbeti de çok iyiydi aslında, hemen isminin konulmasını ben de istemezdim. O konuda sıkıntı yok, sadece arkadaşça bile olsa doğru düzgün iletişime geçmemesi incitti. Çünkü her şeyi konuşabiliyorduk. Sabahlara kadar sohbet ediyorduk, işin içine seksin girmesi galiba her şeyi mahvetti. Üzülüyorum gerçekten.

arkadaşlıksa olay arkadaşlar birbirini her dakika aramaz zaten. bence cevap verebilirsin. fakat amacı cinsellik olursa o vakit hiç yüz verme derim.

  • hopp  (23.08.21 20:32:32)
Evet her dakika aramaz ama aksi takdirde sevgili olarak uygun muyuz değil miyiz, birlikte nasıl vakit geçiriyoruz, bunu sağlıklı olarak nasıl anlayabileceğiz? Gerçekten kafam karıştı.

  • medusa  (23.08.21 20:37:59)
ilişkiye çevirmek erkek tarafının görevi ancak bunu da kadının onun yanındayken yaptığı davranışlarla karar veriyor. kendinizi buna göre konumlandırırsanız olma ihtimali yüksek.

  • selam  (24.08.21 09:03:48 ~ 09:04:08)