Maske soruları

1. Yüzü fazla kapatmayan, kumaşı çok kalın olmayan maske öneriniz var mı?

2. Siz hangi maske markasını alıyorsunuz, kullanıyorsunuz? Fiyatı ne ve nerelerde satılıyor?

3. Hangi renk maske takıyorsunuz? Tarzınıza uygun renkte mi maske takıyorsunuz?

Pembe kullanıyorum. Bazen kelebekli bazen kalpli bazen çiçekli oluyor ama desenlerin açık pembemüzerine koyu pembe ve mor olmasına dikkat ediyorum. Tenime öyle gidiyor çünkü. Maskelerimi kendim yapıyorum, müslin veya poplin kullanıyorum kumaş olarak.

  • 1bir1bir1  (21.08.21 17:16:55)
b good kullanıyorum, ortada meltbown katmanı var çünkü. renk takıntım yok, b good mavi olduğu için mavi takıyorum hep yani. nette satılıyor. renkten ziyade ortada meltbown katmanı var mı yok mu ona dikkat edelim :)

  • candide  (21.08.21 17:19:32)
1/2- Benim şu ara en rahat ettiğim maske Saytekmed, çok kalın değil ama güvenlik testlerini geçmiş, 3 katlı, meltblown da var ve kulakları rahatsız etmiyor, önerebilirim. Internetten sipariş ediyorum.
3-Hangi renk denk gelirse onu takıyorum aslında, mesela Bgood ile rahat ettiğim zamanlarda mavi kullanıyordum ama şimdi kullandığım maskenin renk seçenekleri var, pembe ve yeşili seviyorum en çok. Tarzımdan çok moduma uygun renk seçiyorum denebilir. Pembe ayakkabı giydiysem mesela hadi maskem de pembe olsun diyorum:)

  •   (21.08.21 17:30:01)
1-2 evony
3- maske bir süs eşyası değil ki tarzı olsun.

  • suicides underground  (21.08.21 17:42:10)
Evony kullanıyorum. Renkli, desenli maske sevmiyorum düz renk kullanıyorum.

  • sta  (21.08.21 18:08:57 ~ 18:24:09)
are kullanıyorum normal zamanda, kısa süreli bir şeyse ve çok kalabalık yoksa evony, kabalık ve uzun sürede yine are'ın ffp2'si.

insanlar siyah renk takınca sanki biraz daha uzak duruyor o yüzden daha cazip fdsgfdg
  • passion rules the game  (21.08.21 18:09:01)
@suicides underground, maskeler artık aksesuar olarak görülüyor. Birçok ünlü marka kendi maskesini çıkarttı.

  • dissendium  (21.08.21 18:26:14)
@candide +1 Ağırlıkla bende de durum o. Arada iş yerinde verilen ve şu an yanımda kalmadığı için adını hatırlamadığım beyaz bir tane var onu kullanıyorum.

@suicides underground renk ve desen gibi konularda seçeneklerin olması ve maskenin bir aksesuar gibi olması/düşünülmesi taraftarıyım. En azından maske hakkında Facebook yorumları yapanlar ya da onlardan etkilenenler bile maske takmaya biraz daha sıcak bakar böylece.
  • nawar  (21.08.21 19:55:21)
@dissendium ve @nawar moda sektöründe aksesuar tasarımcısıyım biz de maske yapıyoruz ben de maske deseni tasarlıyorum mecburen ancak benim için hala bir aksesuar değil:))

  • suicides underground  (21.08.21 21:08:20)
Evony kullaniyorum. 50'li kutu aliyorum. Migros'ta indirime denk gelirsem orada muhakkak sepete atiyorum. Diger turlu hepsiburada veya trendyol'dan 3-4 paket (yine 50'li) aliyorum.

  • invictae  (21.08.21 21:25:59)
Renk icin de evony'nin uzun sure turkuazlarini kullandiktan sonra simdi siyah rengi cikmis. Degisiklik olsun diye bi suredir siyah takiyorum. Kiyafetime uyup uymamasina pek dikkat etmedim. Ama giydigim kiyafete siyah maske yakisinca aynada cok hosuma gidiyor :D

  • invictae  (21.08.21 22:09:01)
Evonynin hatunlar için desenli olanlarını kullanıyorum bazen de yeşil evony
Kumaş maskeye güvenmiyorum

  • isimmisimyok  (21.08.21 23:27:30)