Kızımın uyuması için piş piş sesini nereye yükleyeyim

Merhaba, 4 aylık kızım piş piş sesiyle çok verimli uyuyor. İlk başlarda ağzımla yaptığım sesi nefesim kesilince bıraktım. YouTube’dan açıyorum telefonumla. Ama telefon da arayan filan oluyor. Ben bunu el kadar Çin malı bir aletin içine yükleyip tek tuşla açmak istiyorum. Ama o aletin adını bilmiyorum nasıl aratayım. İçine indirdiğim sesi tek tuşla açacağım o kadar.

Sesi kesince uyanmıyorsa hiçbir yere yükleme derim. Senin sesinle uyusun, çocuk gerçek sesle kaydı gayet rahat ayırt eder, bence yapma.

  • 1bir1bir1  (20.08.21 13:15:12)
beyaz gürültü cihazları var. ille pişpiş sesi olması gerekmiyor diye düşünüyorum. süpürge, çekirge sesi vs var. onlarda da uyur bence. mesela: www.hepsiburada.com

eğer ille de pişpiş sesiyse, bir tablet veya harici hoparlör de iş görebilir.
  • reanarchy  (20.08.21 13:16:19)
Dikte cihazı?

  • conta  (20.08.21 13:22:59)
ben mp3 çalarıma mp3 şeklinde yükledim, aux kablosuyla da bluetooth hoparlöre bağladım. oradan açıyorum genelde.

ayrıca telefonuma da indirdim aynı dosyayı. direkt oradan da açabiliyorum.
  • mermize  (20.08.21 13:24:14)
Build a bear ayıcıkları var, hem kendin dizayn ediyorsun hem de sesli not yükleyebiliyorsun içine. Ama işte sanırım biraz tuzlu.

  • wild honey suckle  (20.08.21 14:15:38)
Bu alete sd card ile mp3 olarak yükleyebilirsiniz istediğiniz sesleri ister sabaha kadar açık bırakabilirsiniz, isterseniz yarım-bir-birbuçuk saate ayarlayabilirsiniz çalışmasını... Ayrıca içinde bebekler için hazır sesler de var. İstediğiniz sesi tek tuşla çalıştırıyorsunuz. www.tchibo.com.tr

  • exiztenz  (20.08.21 15:48:05 ~ 15:52:00)
hafıza kartı girişli bluetooth hoparlör. hem kendin için de kullanabilirsin.

  • jelly bear  (20.08.21 16:00:34)