Tacizci veya sapık gibi mi görünmüşüm?

Merhaba arkadaşlar,

Bugün aile eczanemize gitmiştim. Eczanede ben, eczacı bir de muhtemelen eczacının (erkek) arkadaşı olan (aile dostu gibisinden) genç bir kadın vardı. Ben doktorun yazdığı ilaçları eczacının vermesini beklerken kadın üstüne çeki düzen vermek isterken bir anlığına tişörtünü kaldırdı ve ister istemez göbeği göründü. Ben de istem dışı bir şekilde kadının açılan göbeğine bakarken buldum kendimi. Kadın muhtemelen gördü beni. Her şey çok kısa bir süre içinde gerçekleşti. Sonra hem kadını hem de eczacıyı selamlayarak ayrıldım ancak oradan çıktıktan sonra kendimi kötü hissettim. "Acaba kadın bana sapık gözüyle mi baktı?" diye huzursuz oldum. Bana böyle bir gözle bakılmasındansa ölmeyi tercih ederim.

Kadın rahatsız olsa ve durumu eczacıya anlatsa eczacı "İnatçı iyi çocuktur, öyle bir niyeti olmaz." diye savunur beni. Çünkü eczacılarla birbirimizi çook uzun zamandır tanıyoruz. İlaçlarımızı falan istisnasız hep oradan alırız.

Sizce kadının bana sapık gözüyle bakma ihtimali var mı? Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

muhtemelen bu yazıya ve bunu düşünmeye harcadığın mesainin binde birini harcamamıştır kadın ve düşünmemiştir. en fazla bir anlık düşünüp unutmuştur. yanındaki çocuğa falan ayh bu da bana baktı gibisinden lafını edeceğini hiç sanmam. türkiyede yaşıyorsa zaten her gün senin baktığının on katı öküz gibi süzüyorlar kızı. çok etkileyeceğini sanmam bunun.

  • fff02561  (19.08.21 18:00:35)
Tacizci ve sapık gibi görünmek için genelde tacizci ve sapık olmanız gerekir. Olmadığınız biri gibi görünmek çok kolay ve sık rastlanabilecek bir şey değil. İnsanın duruşu, beden dili, ses tonu çok şey anlatır. Karşınızdaki insanda bunu yalnızca hisseder. Çoğu şeyi bilinçli yapmıyoruz. Takmayın kafanızı.

  • akhenaten  (19.08.21 18:02:35 ~ 18:03:18)
Bahsettiğiniz gibi olduysa gayriihtiyari baktığınızı düşünmüştür, belki de hiçbir şey düşünmemiştir, kötü hissetmenize gerek yok.

  • shakespearesmother  (19.08.21 18:13:02)
gözünüz takılmış, normal.
olayın yaşandığı sahneye bağlı olarak, bir anlığına tişörtünü kaldırması bakmanızdan daha anormal bile olabilir.

  • blatta hiberna  (19.08.21 18:17:20)
Bence kadın bunu düşündü ya da düşünüyorsa bile sapik olan odur.

  • encokbenisevinnolur  (19.08.21 19:59:21)
Bence kadin sapik, seni taciz etmis.

Aynisini sen yapsan linc ederlerdi.
  • divit  (19.08.21 20:06:44)
Genelde kadının başına gelen şey bana çok olur. Üstümü başımı düzeltirken ya da rüzgarlı bir havada eteğim açıldığında ve birisi beni gördüğünde hiç sapık gözüyle bakmadım.

  • Hallegadola  (20.08.21 08:22:55)
O esnada kıllı ve göbekli bir abinin de tişörtü açılsa insan anlık olarak gözü dalar ve bakar, sıkıntı yok, kadın da aşırı kezban değilse üstünde durmamıştır.

  • John Bloor  (20.08.21 10:27:29)
olaya farklı ancak gerçek bir yönüyle bakayım, tipiniz nasıl? türk toplum standartlarında derli toplu, temiz, özgüvenli, bakımlı, güçlü ve yakışıklı mısınız?

eğer evet’se sapık damgası yemeniz abartılı hamleler yaprak bakmadıysanız imkansıza yakın.

yok cevap hayır’sa, yani tipsiz, bakımsız, ezik, diksiyonsuz ve özgüvensiz biriyseniz, tipiniz de Allah’ın yüzüne gülmediği insanlardansanız, bu damgayı yeme ihtimaliniz 10x artacaktır.
  • bugisme  (20.08.21 12:17:18 ~ 12:19:27)