Tam Teşekküllü Hastane Sağlık Raporu

Merhaba sayın dostlar,
Bu lanet raporun çıkma süresi nedir? İkamet ettiğim ilde ilgili raporu veren iki hastaneyi aradığımda biri 14 gün diğeri minimum 7 gün, daha da geç olabilir dedi.
Atama işlemlerim için bu lanet raporu benim 14 gün için kuruma sunmam lazım zaten. Ne menem iş bu yahu? Kimileri de aynı gün aldıklarını söylemişler?

Eğitim araştırma olmayan küçük devlet hastanelernde öğleden önce giderseniz aynı gün, öğleden sonra giderseniz ertesi gün alıyorsunız.

Ben istanbulda sait çiftçi devlet hastanesinden bir ginde aldım.
  • goklerdengelenkarar  (17.08.21 17:40:46)
2-3 gune halloluyor genelde. Ben kartal yavuz selimden almistim. Carsamba gidip kan vs verdim, persembe ogle vakti kurul onayi verdi.

Eger ozel hastane kabul oluyorsa ersoy hastanesi var maltepr civarinda orasi 2-3 saate veriyor.
  • fakyoras  (17.08.21 18:39:15 ~ 18:40:09)
Öncelikle yanıtlarınız için çok teşekkür ederim. Çanakkale 18 Mart ve Mehmet Akif'in telefonda verdikleri bilgiler duyuruda ilettiğim şekildeydi. Dolayısıyla verdiğiniz bilgiler çok değerli, ne kadar teşekkür etsem az. Yarın Biga Devlet Hastanesi'ne gidip süreci bizzat deneyimleyeceğim. Konuyla ilgili soru işareti olan arkadaş için duyuruyu bilahare güncellerim.
Herkese sağlıklı günler dilerim.

  • anarchistrockstar  (18.08.21 00:59:43)