Yeni aldığım cep telefonuma kılıf alsam mı?

Merhaba arkadaşlar,

Kurban Bayramı'ndan önce cep telefonu almıştım. Bizimkiler hemen kılıf almamı istediler ama pek gönlüm yok ama bir yandan da telefonu hem peşin aldığım için hem de telefona harcadığım parayı gece gündüz demeden hayvan gibi çalışarak geçirdiğim yoğun bir süreç sonunda kazandığım için telefona bir şey olmasını düşünmek de can acıtıcı geliyor.

Telefon (Samsung Galaxy M31S) hem büyük hem de bataryası nedeniyle ağır olduğu olduğu için ele kolay gelmiyo. Bu da beni geriyor, elimden kayacak diye. Kılıf alsam da bu sefer telefon daha kalın olacak. Ne yapsam bilemedim. Gözüme kestirdiğim iki kılıf var ama birisi gereksiz pahalı geldi ( kaliteli ama kılıfa o kadar para vermek müsriflik gibi geldi) diğerine de "meh" diyesim geliyor. Linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Telefonunuzu kılıflı mı kullanıyorsunuz kılıfsız mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

www.amazon.com.tr

Hocam su hayatta kilifsiz ve cam korumasiz kullanilmaz.
Telefonu kac kere yere düşürdüm unuttum yani. Ama çizik yok spiegen kilif.
Ince kilif bulursunuz. Önemli olan ekranla aynı yükseklikte olmamasi. Öyle olursa ekran darbe alir.
  • logisticsmanager  (04.08.21 21:59:34)
Ben hiç telefonla kılıf kullanmadım ya, arada düşürüyorum da ama hiç bişey olmadı şimdiye kadar.

Ama düşse kırılsa gider yenisini alırım (ya da gider random bişey alırım, çok telefon kullanmıyorum zaten), çok umrumda olmaz. Çok umursuyor olsam herhalde kullanırdım.
  • plutongezegendegilmi  (04.08.21 22:03:12)
pahalı bi telefon var kılıf kullanmıyorum baya da düştü. ön ve arkasında koruyucu cam var sadece. kılıfla kullanmak hiç güzel gelmiyor bana o yüzden.

  • jelly bear  (04.08.21 22:09:33)
ben de telefonla hic kilif kullanmadim. goruntusu ve hissi icin aldigim telefonu baska sekilde kullanmak hosuma gitmiyor. cam filmleri de goruntuyu bozuyor.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (04.08.21 22:32:10)
son model araç alıp üzerine branda çekip kullanmak gibi geliyor telefona kılıf takmak. düşerse düşsün ben o riski alırım. 10 yıldır hiçbir telefonum yere düşmedi zaten.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.08.21 11:30:06)