[]

Biontech asidan sonra pihti atma belirtisi

Sol gogsun alt ve ic kismine surekli igne batiyor hissi var ve 1.doz oldugumdan beri gecmedi (28 gun once). Yarin 2.dozu olcam. Bu belirti pihti atma belirtisi falan mi? Boyle bi sorun yasayan oldu mu hic aramizda acaba?

2.dozu olduktan sonra acil kisminda bi hekime danissam uygun olur mu ki?


 
hocam
olmadan bence git bir gorun
onemli kalple ilgili olabilir
  • kingcyrax  (28.07.21 18:00:25) 
Bu bahsettiğin belirti bende 2 dozdan sonra da oldu 1 gün kadar sürdü.

Ben çok sallamadım açıkçası geçti diye?
  • materyalist imam  (28.07.21 18:48:06) 
Valla şimdi cem yılmaz'ın kaynımda da var muhabbeti gibi olacak ama :) Ben ikinci dozu 15 temmuzda oldum ve tarif ettiğiniz durumu bugün birebir yaşadım. Aşı aklıma gelmemişti hiç ama sizin duyuruyu görünce şüpheye düştüm şimdi. Doktora giderseniz sonucu yazabilir misiniz? Geçmiş olsun.


  • niyazi mısri  (28.07.21 20:07:59) 
biontech'te pihti vs. ile ilgili korkulacak bir sey yok. astrazeneca ile ilgili oyle bir ihtimal vardi, o da basina simsek cakma ihtimaliyle esdeger bir seydi ama bir sey cikmadi sanirim. evham yapmayin bosuna yani.


  • robokot  (28.07.21 20:35:51) 
Pıhtı atsa şu an yazabiliyor olmazdınız.


  • neysene  (28.07.21 21:24:46) 
Aşıyı söylememişsiniz ama Biontech olduysanız, kalp kası iltihabı (miyokardit), özellikle gençlerde yaygın (20 binde 1) bir yan etki. Bence de gidip bi görünmenin zararı olmaz.


  • plutongezegendegilmi  (28.07.21 21:57:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.