[]

Buluşmak istemesine rağmen yan çizen erkek

Valla artık kafayı yicem, neden bu kadar garip insanlar? 3 ay önce iş vasıtasıyla birisiyle tanıştım (işyerinden değil ama proje bazında bir hizmet almıştı, müşteri diyelim. Bu arada bu kişi iş çevrelerinde oldukça tanınıyor ve ortalıkla gözükmeyi pek sevmiyor). İş sebebiyle dışarda bir kaç kez görüşmüştük, işimiz yarım saat sürdüyse 2 saat oturup sohbet etmeye başlamıştık.

İş ilişkimiz sona erdi ama ara sıra haberleşmeye devam ettik. Pek üzerine düşmedim, çok nadiren mesaj atıyordum ama ne zaman mesaj atsam hemen arıyordu. Geçen haftalarda yine aradı ve buluşmak istedi. Ama çok meşgul ve yoğun bir insan olduğundan bu hafta ne zaman müsaitsem haber vermemi istedi. Bayramda İstanbul’da olacaktı. Ben de bayramını kutlamak için aradım ve davet ettim. Ama şehir dışında olduğunu, Istanbul’a geleceği zaman haber vereceğini söylediyse de hiç ses çıkmadı.

İlk tanıştığımız zamanlarda da durup dururken yemeğe çıkalım diyip sonra yine sırra kadem basmıştı. Davet eden kendisi, sonra yine yan çizen kendisi… Bi insan niye böyle davranır? İş adamlarının genelinde bu date olayları listenin çok altında olduğu ve kafaları her daim meşgul olduğu için mi böyledir acaba? Her şeyden önce bana kabalık gibi geliyor…

 
Başkası (başkaları) vardır. Sıra size gelince yazar


  • olaylar olaylar  (25.07.21 20:54:43) 
Evli olmadığına emin miyiz?


  • kisa  (25.07.21 21:09:17) 
Sana seks amaçlı yazıyor ve o an canı seks istemediği için önemsemiyor senin haber beklemeni. Canı isteyince yazacaktır, aynı şekilde davranıp ekmeni tavsiye ederim.


  • Mossy  (25.07.21 21:25:08) 
evli olmadığına eminim.


  • medusa  (25.07.21 21:35:31) 
"ne zaman müsaitsen haber ver" deyip buhar olmalar, "yemeğe çıkalım" deyip de sonradan sırra kadem basmalar...

bence kendisi size de yaptığı gibi çok sayıda kadına mavi boncuk dağıtıp kendince geniş bir havuz oluşturuyordur, dönemsel olarak eldeki mevcutlardan kime/kimlere öncelik verdiyse de onlarla görüşüyordur. şu an için öncelikli listesinde değilsiniz gibi görünüyor.
  • norules  (25.07.21 21:47:42) 
Başkalarından sıra gelmemiş


  • Hallegadola  (25.07.21 22:37:26) 
Ciddiye almaman gereken biri olduğunu kanıtlamış. Bi dahakine sen de ona çok yoğunmuş gibi yap ve mümkünse ek.
Mavi boncukcu bi tip.
Elon musk bile olsa vakit bulurdu isteseydi
  • photo85  (25.07.21 22:58:33) 
"Bu arada bu kişi iş çevrelerinde oldukça tanınıyor ve ortalıkla gözükmeyi pek sevmiyor"
"Ama çok meşgul ve yoğun bir insan olduğundan"
bu abi epey çapkın bir abi olmalı. sıra size gelmemiş. diğer boncukları ipe diziyor.
  • dafuq  (25.07.21 22:59:01) 
vakit bulunca sizinle görüşen değil, sizinle görüşmek için vakit yaratan insanlarla olun. mavi boncukçu bir bey kendisi.


  • Phoebe  (25.07.21 23:34:49 ~ 23:35:07) 
Dateleri sıraya koyan erkek davranisi


  • sanguine  (26.07.21 08:41:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.