Antalya'da Beach

Mafyavari bir işletme olmayan, fiyat olarak makul ve hizmetinden memnun kaldığınız bir beach var mıdır? Lokasyon önemli değil, Lara'dan Kemer'e kadar herhangi bir yerde olabilir.

Lara tarafında belediyenin çok sayıda beach'i var. Mesela İnciraltı plajı, Konserve Koyu gibi. Özellikle Konserve Koyu'nda çalışanlar çok kibar.

Hepsi güzeldir, fiyatlar da makul. Efes kutu bira 20 lira bu yıl mesela, geçen ay gitmiştim. Ancak şu dönemde inanılmaz bir kalabalık mevcut, yer bulmak zorlaşabilir. Gidip biraz boş yer olmasını beklemek çözüm olabilir, sirkülasyon oluyor genelde. Belediyeye ait başka yerler de var, tercih edebilirsiniz. Ya da Kundu tarafında plajlar bölgesi diye bir yer var, orada işletmeler mevcut. Sorun yaşamazsınız, hizmet olarak zaten şezlongunuzda oturup sipariş veriyorsunuz ve geliyor, ekstra bir şey yok. Biraz daha düzgün yerler terchi edecekseniz, yine Lara bölgesinde BLM Beach var mesela. Giriş parası vs var ancak o tarz yerlerde. Fiyatlar da ortalama gibi. Belediyenin yerlerinde şezlong 10 TL.

Kemer'de Dakapo Beach var, orasını da öneririm. Akşam saatlerinde yemek de yiyebilir, canlı müzik dinleyebilirsiniz orada.
Kısacası Lara bölgesinde çoğu yer düzgündür, Konyaaltı tarafını tavsiye etmem, saçma tipler çok oluyor o tarafta bence.
  • gak  (22.07.21 17:18:10 ~ 17:20:12)