gününüze/hayatınıza kalite katan şeyler

kullandığınız bir aplikasyondan dinlediğiniz bir podcast'e, tükettiğiniz bir yemek türünden idmanda yaptığınız bir harekete kadar geniş bir skalada kaliteli vakit geçirdiğinizi düşündüren şeyler neler hayatınızda?

Duştan çıktıktan sonra sadece üzerinde durmak suretiyle kullandığım pofidik ayak paspasının ayağımdaki tüm suyu emmesi ve evde kuru ayaklı bir şekilde cap cap dolaşabilmek. Ruhum okşanıyor, arş-ı aleme yükseliyorum refahtan.

  • Bruce  (20.07.21 15:06:23)
bi tane akıllı ampul aldım salondaki lambadere, artık ışığı kapattın karanlık oldu derdi yok, yatağıma yatıyorum sonra kapatıyorum ışığı mis gibi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.07.21 16:26:25)
Açıkbilim podcast'in "Muhabbet Teorisi"ni çok seviyorum, yolculuklar kısalıveriyor gözümde.

  • laputa  (20.07.21 16:45:23)
Bill burr monday morning podcast
Mortimer and whitehouse gone fishing

Onun dışında strength training yapmak.
Köpeğimle oynamak.
Eşimle goygoy yapmak.
Kaliteli whisky
  • logisticsmanager  (20.07.21 17:12:10)
Klima
Elektrolikit raid
Buz gibi bira
  • astrid  (20.07.21 17:24:36)
yataga telefonla girmemek. Telefonu, tableti vs ya baska odaya ya da cok uzak bir yere koymak.

  • hot potato  (20.07.21 17:30:47)
hafta da 3 gün masaja gidiyorum.

  • dirildimde geldim  (20.07.21 20:16:43)
eti kurabi

  • zagrebingözleri  (20.07.21 20:54:07)
sigarayı ve içkiyi kompil bıraktım.

güç antrenmanı yapmaya başladım. salgından dolayı salonlar 8 ay falan kapalı kaldı. şu an ilk başladığımdaki kadar disiplinli devam etmiyorum ama deadlift'i 100 kilo, squatı da 80 kilo yapana kadar devam etmeyi düşünüyorum. şu an sırasıyla 80 ve 60'talar.
  • chezidek  (20.07.21 21:12:15)
-sabah-öğle arası saatte, çok kalabalık olmayan bir plajdan denize girip en az yarım saat yüzmek
-öğle uykusu
-erken uyuyup erken uyanabildiğim günler
-kaliteli ve sağlıklı malzemeler ile hazırlanmış lezzetli bir yemek yemek
-ailem ile vakit geçirmek
-ailecek sevdiğimiz bir lokasyona haftasonu seyahati yapmak
-yazın güzel bir akşamüstü deniz kenarında şu menü: buz gibi rakı, lakerda, tekmilli fava, patlıcan, hardal, turp otu, karidesli şevketibostan, kalamar
-tüm şarkılarını bildiğim bir sanatçının açıkhava konserine gitmek
-kitap okumaya en az 30 dakika ayırabilmek
  • la lykia  (20.07.21 22:19:13)