yazlık yürüyüş ayakkabısı

Erkek için ne tavsiye edersiniz. Isyerinde de giyilecek. Sicakta serin tutması ve rahat olması öncelikli. Sketchers çabuk dağılıyor o nedenle adidas ve nikeın pahalı olmayan ürünleri var midir?

decathlon'un yürüyüş ve koşu ayakkabıları var onu kullanmanı öneririm.

www.decathlon.com.tr bunu alıp 2 sene ayağımdan çıkartamadım 1-2 ay evvel yırtılıp deforme oldu tekrar alacam.

bunu kullan sonra gelip bana teşekkür edersin. ayaklarımda varisten tut, menisküs yırtıkları, çapraz bağ zedelenmesi ne ararsan var, kimsenin hayatta duymadığı ortopedik ayakkabılardan, bilindik markalardan (adidas,skechers,fabrika,camper,ecco vs" her haltı denedim bir tanesini bile beğenemedim. ama decathlon valla ilacım oldu benim.

malzeme kalitesi iyi olmayabilir, ben özellikle 2.seneden sonra yıkanmalarından etkisiyle garip hissetmiştim ama rahatlığı başka hiç bir yerde yok. bu arada skechers giydiğim en çöp ayakkabı olabilir, 2.ayında içi sökülen dağılan ayakkabı mı olur? anlatıldığı kadar da rahat değil
  • avatar is back  (19.07.21 20:20:59)
Öneri icin teşekkürler. Anlamadıgim nike adidas 900 tl iken bu nasi 90 tl?

  • ir mania  (19.07.21 20:55:35)
Ben de Decathlon'dan şunu onereyim:
www.decathlon.com.tr
Bende bunun kadınlar için olanı var. 1 senedir Lescon'larima alternatif olarak giyiyorum. Çok memnunum.
  • Amaranta ursula  (19.07.21 21:03:30)
Serin tutuyor mu rahat mı yoksa sarıp rahatsız mı ediyor?

  • ir mania  (19.07.21 21:06:27)
Ben dışarıda giyiyorum haliyle çok değişken oluyor. Ama fileli olduğu için hava alıyor. Bir de çok hafif. Ayağı sarması hiç rahatsız etmedi beni. Bende topuk kısmı vurmuştu ama topuğun vurması benim neredeyse tüm ayakkabılarimda karşılaştığım bir şey olduğu için genelleyemiyorum. Sizde nasıl olur bilmiyorum:/

  • Amaranta ursula  (19.07.21 21:13:39)