Malm 3 cekmeceli sifonyer

Basliktaki ürünü satin alacağım. Kullanirken yasadiginiz sorun oldu mu tavsiye eder misiniz? Evladiyelik beklentim yok temiz dikkatli kullanirim zaten. Donemsel ihtiyac olarak bakiyorum

Urunu biliyorum fiyatina baktim cok iyi. Hic maceraya gerek yok daha iyisini ya zor bulursin ya hic.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.07.21 00:27:50)
Şifonyer değil ama Malm komodin kullanıyorum. Çok memnunum.
Ancak, üzerindeki boyası, sıcak çay kahve veya çizebilecek metal birşeyler konduğunda hemen zarar görecekmiş gibi duruyor, hiç güven vermiyor. Bunu onlar da farketmiş olmalılar ki, üste koymak için şeffaf plastik bir malzeme de satıyorlar.
Ben yıllardır o plastik olmadan kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ama temiz kullanırım.
Çekmeceleri falan süper.
Komodin bazında tavsiye ederim. Şifonyerler hakkında fikrim yok.
  • Mirket  (15.07.21 02:11:09)
Bizde 5 çekmecelisi var. Bebeğin eşyaları için almıştık. Bir tane de kendime almak istiyorum. Çekmeceleri derin, çok şey alıyor. Açılıp kapanırken yumuşak kapanıyor.

  • curukturpkokusu  (15.07.21 02:45:21)
cok memnunum cok guzel

  • ala09  (15.07.21 10:15:51)
5 cekmecelisi var +1
cok memnunum kesinlikle, hicbir sorunu yok.

  • la lykia  (15.07.21 10:49:16)
bende bunun 6 lısı var, çok kaliteli bir ürün beklemeyin, bildiğiniz sunta, kurulum sırasında dikkatli olmazsanız sağını solunu patlatmanız işten bile değil. üstündeki de boya değil, boyanmış plastik alaşımlı kağıt. bu nedenle üzerinde bişiyler çabuk iz bırakıyor.

kurulum sonrası ise sağa sola taşımamanız gerekiyor. yok sıkıldım odayı değşitireyim falan derseniz 3 ncü taşımada çöpe atarsınız. taşıdıkça sunta olmasından ötürü bağlantı noktalarından patlıyor/kırılıyor/dağılıyor.

ikea ölçü olarak standart dışı ölçüler kullanıyor. standart dediğim de aslında fizik kanunlarına göre yapılan mobilyalar. eski mobilyalarda çekmeceler tam açılmaz, böylece ağırlık ön tarafa doğru gelmez. genelde bu ölçü 40/60'dır yani 1 metre genişlikteki bir şifonyerde 40 santim öne gelirken 60 santim arkada kalır. bu nedenle eski mnobilyalar çok daha geniş ve çekmeleri tam açılmaz.

çocuklar yaramazdır biliyorsunuz, çekmeceleri açıp tırmanmaya çalışırlar, işte ikea ürünlerinde bu durumlarda şifonyerler devrilir, bütün çekmeceleri açtığınızdada devrilme tehlikesi vardır. oysa 30/40 sene önce yapılanlarda bu problem olmaz. bunu önlemek için tasarımı düzeltmek yerine duvara sabitleme aparatı veriyorlar. o da o kadar güven verici bir aparat değil.

kullanım sırasında alt çekmecelere ağır ve çok kullanılmayan eşyalarınızı, üst çekmecerelere doğru ise daha hafif ve daha az miktardaki eşyalarınızı koyun.
  • selam  (15.07.21 11:46:54)