Kurban Bağışı

Merhaba ahali

Bu sene kurban kesmek yerine bağış yapayım diyorum, bütçem 1000 tl civarı. Hangi derneğe/vakfa bağış yapmamı önerirsiniz? Aklımdakiler;

istanbul vakfı (kurban bağışı 1750 tl diyor)
atatürkçü düşünce derneği
lösev (kurban bağışı 1450 tl diyor)
çydd

herhangi bir tarikata mensup, dindar bir vakfa bağış yapmak istemiyorum

Aralarında en fazla güven vereni Lösev. İstanbul Vakfı da güvenilir duruyor. Ben olsam ikisinden birini tercih ederdim.

  • halitkin  (10.07.21 16:06:43)
Merhaba. Biz de geçen yıl löseve bağış yaptık. Düşününce en mantıklısı o gibi geldi. Allah kabul etsin. Benim içime sinmişti.

  • hrvl  (10.07.21 16:21:20)
darussafaka

  • paramolacak  (10.07.21 16:31:26)
Vakıf dernek vs tavsiye etmem. Öğrenciye ver, fakir olan hastaya ver, sosyal güvencesi olmayana ver...

  • 1bir1bir1  (10.07.21 16:33:09)
geçen yıl TADD'a bağışladık ailecek. hepimizi arayıp vekaletname aldılar, yaklaşık 1 haftan sonra da videosunu gönderdiler. bu yıl yine oraya bağışladım.

  • gap  (10.07.21 18:06:57)