eve civi vs cakamiyoruz; sineklik isi nasil halledilir?

ya ev sahibinin istegi uzerine civi cakma vs hic yapamiyoruz. sineklik isini nasil yapalim? miknatisli cirt cirtli vs modeller var ama nasil oluyor nasil takiliyor ki? hic delme yapamam oyle dusunun. kalici bir zarar verilmemeli.

Ne dersiniz?

sunu buldum bu nasildir ki?

www.koctas.com.tr

Circirt; bir tarafi yapiskanli cirtcirt var onu pencere cercevesine yapıştırıyorsun, üstüne o tülü geciriyorsun o cirtcirtlara.
Ise yariyor.
Ama sorun; onu tekrar cikartman gerekirse kolay değil. Yani bana kolay gelmemisti ama zamanim dz yoktu ugrasamadim.
  • logisticsmanager  (05.07.21 00:45:14)
Cırt cırtlı en iyisi ve kolayı. Bi tarafı bantlı, oradan pencereye yapıştırıp diğer cırt cırt kısmına da bez sinekliği yapıştırıp hallediyorsun. Attığın bana pahalı geldi daha makul fiyatlar olması lazım

  • avatar is back  (05.07.21 01:16:24)
Is gorur de bu pahali.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.07.21 01:26:27)
buldugunuz seyler icin genelde fiyat arastirmasi yapin, ayni urun n11 de falan yari fiyatina var ama o bile pahali gereksiz bence. ben soylelerinden aliyorum: urun.n11.com (bu fiyattan daha ucuza da cikar benzer urunler) her yaz degisiyorum.

  • robokot  (05.07.21 08:14:55)
koctas'ta onun daha ucuzlari var, ben yaptim gayet guzel. biraz ugrastiriyor sadece.

  • bay b  (05.07.21 09:08:50)
Merhaba;
Sabit sineklik yaptırma işini ev sahibi ile konuştunuz mu, sonuç olarak evde demirbaş olarak kalacak ve olması gereken birşey, en sağlıklısı pileli akordiyon sineklik yaptırmak olur.

Cırt cırtlı olanları balkon kapılarında kullanamıyorsun, bunun haricinde cam için düzgün kesilir, montajı yapılırsa iş görüyor.
  • sealth  (05.07.21 09:50:49 ~ 09:51:13)
www.hepsiburada.com
bundan aldım, çift taraflı bantla yapıştırdım gitti bitti. çok da iyi oldu. cırtcırt falan da yok, gerek de duymuyorum.

  • dnzbrs  (05.07.21 09:58:50)