Allahını seven üzerime vantilatör atsın!

Merhabalar

Yanıyorum arkadaşlar, ne yaptıysam serinlemeyi başaramadım. Havalandırma, cereyan yapmak veya özel perdeler yalan. 1+1 evde oturuyorum ve sadece akşam üstü 1 saat oturma odasına direkt olarak vurmasına rağmen tüm gece hamam gibi oluyor içerisi.

Fiyat/performans ürünü bir vantilatör arıyorum, tavsiyelerinize talibim.

2 sene önce 250 liraya almıştım bunu, uçmuş fiyatı.

m.n11.com
  • inheritance  (30.06.21 19:11:21)
sulu falan alma. ufo ve alf markalar da gereksiz pahalı. sanayi tipi vantilatörlere bakabilirsin.

  • sutlu nescafe  (30.06.21 19:13:42)
Vantilator serinletmez ki, hatta biraz odayi isitir.

  • divit  (30.06.21 19:34:47)
Alacağın şey bu olmalı. Motoru da güçlüdür. Eski ama işlemci fanı gibi üfleyen şimdiki vantilatörlere asla benzemez. Adı raks ama modelini bilmiyorum.

i.hizliresim.com
  • Erva  (30.06.21 20:47:44)
vantilatör rüzgarı serinletir sana çarptığı esnada, suni bir serinleme de değildir. ama odayı soğutmaz, air conditioner değildir

  • comp  (01.07.21 02:04:10)
bulabildigin en ucuz vantilatoru al sadece fan buyuklugune bak. cok cok az fark olacaktir benzer boyutta iki vantilator arasinda.

  • robokot  (01.07.21 03:03:26)