çocuklar için olan akülü arabalar

hakkında ne düşünüyorsunuz.. bizim 3 yaş erkek ufaklık için doğum günü hediyesi olarak akülü araba alın diye parasını yolladı dedesi. bizimki her çocuk gibi akülü araba görünce heyecanlanıyor falan ama öyle aman aman aşırı bir hayranlığı yok. olsa oynar ama. neyse fiyatları da minimum 1250 den başlıyor. 2. ellerde ucuz değil. böyle olunca alıp almama noktasında kararsızım. ağır olup yer kaplaması ayrı bir şey. öte yandan çocuğun içinde kalır mı? (aman çocuğun içinde kalmasın diye her şeyi alan bir ebeveyn değilim, zaten bana kalsa almayacaktım ama böyle bir nakit para geldi çocuğun kısmetine. ben çocukken annem benim oyuncaklarımı elalemin çocuklarına benden habersiz hediye ederdi ve ben çok sinirlenirdim ona benzer bir hareket yapıp çocuğa gelen hediyeyi esirgiyor da olmak istemem) sorum şu ki (çocuğuna akülü araba almış olan ailelere) gerçekten değer mi ?

bence 5 yaşından sonra alın. şu anda anlamaz ve zaten başında siz duracaksınız. küçük alsanız büyüyecek sığmayacak, büyük alsanız kendi başına zor duracak üzerinde. şöyle 5 yaşından sonra daha çok zevk alır bence.

  • not sure if serious  (30.06.21 16:16:59)
avmlerde çokça bindirdikten sonra 1 tane aldım ben. öncelikle havası güzel, çok sevdi. ama evin içinde binemez, çok yer kaplar. bagajın büyük değilse arabada taşımak ve başka yere götürmek sıkıntı. 2 sene kadar bindi, bisiklete binmesini tercih ettiğimiz için şimdi satmaya çalışıyorum.

  • vampir akrep  (30.06.21 16:18:09)
Eviniz müstakilse veya size ait garajı olan bir yerde oturuyorsanız olabilir. Garajda şarz edebileceğiniz uygun bir yer de olmalı. Sürebileceğiniz uygun bir yer yoksa arabada taşımak yoruyor, uzun süre şarz edilmezsa akü ömrünü bitiriyor. 5 yaş öncesi için erken.

  • zidan  (30.06.21 17:27:32)
lapacı çocuk yetiştirme aparatı.

çocuğunuz aşırı heves etmiyor, akülü araba diye çıldırmıyorsa bisiklet alın. vızzzz diye arabayla gezmektense spor yapsın.

ha alırsanız elbette sever ama bisikleti sevdirin. bisiklet candır.
  • kibritsuyu  (30.06.21 17:37:39)
benimki 18 aylik dışarda görünce hevesleniyordu aldım aklı cikti dışarı ciktigimizda hep binmek istio

  • all girls dream  (30.06.21 19:22:03)
yukarda şarj için bir bilgi vereyim aküsü çıkan modelleri var sadece aküyu sokup sarj ediyorsunuz

  • all girls dream  (30.06.21 19:23:45)
Bisiklet alin bence +1
3 yas bisiklete baslamak icin super bi yas ^^

  • kuehles blondes  (30.06.21 19:44:06)