10 ay Ankarada ikamet etme planım var. Hangi taahhütsüz internet önerisi?

Superomline'ı aradım daha demin. En az 2 sene taahütlü paketler var dedi fiber için. Bana da uygun gelmedi haliylw. Vazgeçtim.

Bu yeni yeni çıkmış internet sağlayıcılar da düşündürüyor beni. Sıkıntı yaşayan çok duydum. Önerilerinizi alabilirim ekşi duyuru ahalisi.

Taahhütsüz bilmiyorum ama 1 yıllık taahhüt ile kablonet altyapısı ikamet edeceğiniz yerde mevcutsa kullanabilirsiniz. Ttnetin 16 mbits fiyatına, 50 mbts + kablo net altın paket kullanıyorum gayet iyi su an

  • the rise of dollars  (29.06.21 20:47:51)
Ayrıca 10 ay Taahhütsüz yerine 12 ay taahhüt verseniz daha ucuza gelir. 2 ay boşa odeseniz bile daha uygun olur taahhütle

  • the rise of dollars  (29.06.21 20:50:35)
Altyapınızda sorun yoksa turknet olabilir, taahhütsüz

  • zidan  (29.06.21 21:53:57)
türknet +1

  • tss  (30.06.21 01:34:53)
Teşekkürler cevaplar için.

  • Dartagnan  (30.06.21 07:41:44)