İkeanın bu ve diğer yataklarına direkt ayak takılabilir mi?

www.ikea.com.tr

Altına karyola-yatak tabanı vb. almadan direkt ayak takmak istiyorum. Hatta şu model:

www.ikea.com

Ama bu model Türkiye’de yok sanırım. İlla bu model olmasını istemiyorum, direkt ayak takılabilen bir model olsun yeter.

Tamam ama coker ki dosek? Karyola olmadan nasil ustunde yatilir hale getireceksiniz?

  • kuehles blondes  (27.06.21 02:15:47)
Yatılıyor hem de istediğim sertlikte oluyordu, sadece alez geçiriyodum skårer modeline.

  • megalomaniac  (27.06.21 02:19:04)
abi bunu bence ben yanlış anlıyorum. hiçbir destekleyici lata, plaka vs olmadan yatağa direkt ayak takmayı soruyor olamazsın. yatak dediğin şey yumuşak bir cihaz. içinde sünger bazılarında da ekstradan yay var. düz zemine ihtiyaç duyar.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.06.21 02:19:46 ~ 02:20:28)
www.ikea.com

Bakın arkadaşlar link bu, kaydırınca gösteriyor. Direkt ayak takabiliyoruz bu modele, altı üstü gibi yumuşak değil ve takılacak yeri var. Kendim kullanmıştım o yüzden söyledim. Otellerdeki yataklar da bu tip oluyor baza kullanmazlar otelde, hatta idaş’ın sitesinde otel yatağı diye satılıyor.
  • megalomaniac  (27.06.21 02:37:34)
Haaa simdi anladim. Valla hic denk gelmedim de kor bazali yatak diye aratmayi deneyebiliesin

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.06.21 02:42:42)
Boxspring diye gecenlerden, Normal dosek degil bu sordugunuz.

Normal dosek coker cunku karyola olmadan.
  • kuehles blondes  (27.06.21 12:13:42)
bunun kendisi resmen yatak. eski somyalar gibi bir yapısı var. Kolay bulunan bir ürün olduğunu sanmıyorum.

  • cursor  (27.06.21 13:36:12)