Xbox Series S mantıklı mı?

Selamlar, 30+ yaş, günde 1-2 saat kafa dağıtma amaçlı almayı planlıyorum.
F/p gayet iyi gibi. Bir de gamepass ile gayet yeterli olur gibi geliyor.
Alınası bir ürün mü?

Fiyatı şu ara ne oldu bilmiyorum ama çoook mantıklı. Hele ki full HD bi monitörün varsa ekran kartı işlemci falan almaya değmez şu durumda.
Tv'de de üzmez dibine girmedikçe.

  • Jux  (26.06.21 10:48:27)
Ben pişman olmadım aldığıma. 27 aylık game pass ultimate üyeliğini 600'tl ye yakın bir fiyata almıştım.

  • kendi helvasını kavuran zombi  (26.06.21 11:21:06)
benzer durumdaydım aldım, hayatımda hiç online oynamamış biri olarak ultimate li game pass aldım onu deniyorum şimdi.
bu arada @Jux full hd monitör de ses çıkışı olmazsa da kulaklıkla ses geliyor mu?

  • yeahbutso  (26.06.21 11:44:21)
Çok grafik takıntınız varsa biraz daha verip X almak daha mantıklı; ama son çıkan en en en yeni oyunlar biraz daha düşük ayarlarda olsun sorun değil, 4k da gereksiz 1080p yeterli diyorsanız series s çok iyi o fiyata.

@yeahbutso controllerların kulaklık girişi var onu kullanabilirsiniz.
  • aguen  (26.06.21 12:26:17)
Hocam yeni nesil konsol alacaksaniz biraz daha kesenin agzini acip series x alin. Saglam bir xbox'ci olarak series x'in gereksiz bir versiyon oldugunu söyleyebilirim.

  • Avoiding The Puddle  (26.06.21 14:00:55)
Series s diyecektim ikinci cümlede, editleyemedim.

  • Avoiding The Puddle  (26.06.21 14:03:16)
sağlam bi xbooxcu olarak series s in gereksiz değil, tam tersi bizim gibi ülkeler için nimet olduğunu düşünmekteyim. avrupada evet 300 yerine 500 birim verip series x almak daha mantıklı ki zaten onlar da öyle yapıyor x stokları bulunmuyor. ama tr gibi ülkelerde series müthiş bir çözüm. aynı özelliklerde oyunları oynamak için pc toplasan min 10 k yı gözden çıkaracakken 3.5 liraya işi çözüyorsun.

  • fff02561  (26.06.21 16:57:14)