[]

akupunktur ile uyku bozukluğu tedavisi

uyku bölünmesi problemim için düşünüyorum. deneyip faydasını gören var mı?
 
hocam sen yine de iyice bir araştır ama benim bildiğim kadarıyla bu akupunktur olayları tamamen hikaye.


  • makarnavodka  (24.06.21 12:01:41) 
ağır insomnia için hiçbi fayasını görmedim. hacamat çok daya iyi gelmişti. dindar değilim bu arada, çaresizlikten her şeyi denediğim bi dönemdi. hacamata bi bakın derim.


  • ehti  (24.06.21 14:08:21 ~ 14:09:12) 
Benim bildiğim kadarıyla akupuntur gerçek değil plasebo etkisi yaratıyor diye biliyorum. Uyku olayına en iyi gelen şey egzersiz ve duş. Bir arkadaşım var uyku problemi için gitmediği doktor denemediği yatak kalmadı. Spora başladı ve hayatındaki bazı stresler kalktı bebek gibi uyuyorum diyor. Tabi insandan insana değişen bi durum bunlar hep. ytd :)


  • ayakkokususeveninsan  (24.06.21 14:27:58) 
işte çaresizlik kötü bir şey. insan alternatif şeylere yöneliyor maalesef. sporu da tam yaptırmıyor ki bu uyku bölünmesi. enerji hep az. başladıktan yarım saat sonra vücudum dur diyor. gündüz uyku imkansız gece 2- 3 sefer bölünüyor. nöroloji, psikiyatri direkt uyku ilacını, antidepresanı iteliyor. belki zamanında aynı dertten muzdarip olan ve iyileşen birini burada bulurum diye umut ediyorum.


  • pakoletti  (24.06.21 23:26:02) 
antibiyotik kullandınız mı son yıllarda?

eksisozluk.com
  • ehti  (25.06.21 11:43:16) 
hayır kullanmadım.


  • pakoletti  (25.06.21 17:10:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.