Çakma AirPods almak mantıklı mı?

Normalde çok kaliteli bir kafaüstü kulaklık kullanıyorum. Fakat spor ve yürüyüş yaparken önceden kullandığım AirPods'u çok özlüyorum, özellikle sıcakta kafaüstü çok terletiyor ve rahatsız.

Spor yaparken %80 podcast dinliyorum, bazen müzik dinlerim. O yüzden çok iyi bir ses kalitesi beklemiyorum.
250 lira civarına Taotronics'in çok tutulan bir kulaklığını alayım diyordum, Trendyol'da çakma AirPods gördüm. Ürünü satın alanlar fotoğraf atmış, birebir aynı. Bu tasarımı çok sevdiğim için benim için büyük bir artı.

Fiyatı da 180 TL. Tek korkum üç ay sonra bozulma ihtimali.
Önceden AirPods kullananlar ses kalitesine bile birebir aynı demiş.
Tek beklediğim şey en az bir sene beni idare etmesi.
Yorumları ilginç bir şekilde çok iyi.

Sizce mantıklı bir alışveriş olur mu?

www.trendyol.com

Bilmiyorum türkiyede varmi amozon cok pazarliyor bende iphone da Anker soundcore life p2 kulaniyorum telefonlasmak icin iyi, podcast dinliyorum bol bol, ama o kulaklik lar bassli sarkilara ideal yani fena deyil f/p.

Podcast a özel soundcore life A1 cok iyimis.
  • samiabi19  (22.06.21 22:05:02)
aliexpress ten airpods pro aldım. noise cancelling bile çalışıyor. bazen çok kısa bi atlama/kopma oluyor ama onun dışında bi şikayetim yok.

trendyoldaki de aynı kalitede bi replika ise bence memnun eder.
  • sttc  (22.06.21 22:22:16)
benim arkadasim wish'ten airpods aldi cakma diye. refurbished airpods geldi. sonra urunu kaldirdilar :D

  • yoggi  (22.06.21 22:24:43 ~ 22:25:07)
ses kalitesinde değil de batarya ve bağlantıda mutlaka saçmalıkları oluyor diye duymuştum. ıvır zıvır anlarda kesilir, pili falan biterse benim için çöptür. bence 3 ay bile sürmez.

  • roket adam  (22.06.21 23:31:05)
Qcy t7 var bende. 120 lira civarı fiyatı ve 7 aydır sorunsuz kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • sta  (23.06.21 00:07:05)
Podcast yazmışsın. Şunu bir değerlendir istersen.

eksisozluk.com
  • teritori  (23.06.21 00:16:35)