Kusan kediye ne verilir?

Kedimiz üç buçuk aylık. Bugün iki defa kustu, tüy vs kusmadi, mamayı hazmedememis. Yoğurt ve su verdim biraz. Başka ne vermeli

hiçbir şey vermeyin.
kusabilir arada bir, normal.
mamayı çiğnemeden yutmuş, fazla yemiş olabilir.

suyu ve kuru maması ulaşılabilir olsun, o istediği zaman gidip yer.
öğün olarak veriyorsanız mamayı bulmuşken olabildiğince fazla yemeye çalışıyor olabilir.
  • blatta hiberna  (20.06.21 16:30:57)
bizim veterinerimiz kustugu zaman mamayi ve suyu kaldirin 4-5 saat yemesin ve icmesin diyor.

  • la lykia  (20.06.21 16:43:44)
Kusana kadar yiyebiliyolar bazen, diri diri mama gözüküyorsa çıkardığında çok paniklik bir durum yok fazla yemiştir. Çok tekrarlarsa endişelenirsiniz.

~Yavru maması mı veriyorsunuz yetişkin mi?
  • hedep  (20.06.21 17:12:57 ~ 17:18:13)
Yavru kedi maması veriyorum hocam.

  • mezarkabul  (20.06.21 17:20:15)
Kedidir kusar
Gün gelir günde 3-5 kez kusar
Silip geçeceksin
Sakın Bişi verme yabancı şeyler. Yoğurt falan aman.
  • otopsicocugu  (20.06.21 21:28:55)
Yoğurt, süt vs laktozlu şeyler sakın vermeyin. Kusması gayet normal. Asıl ishalini kontrol edin lütfen.

  • one minute  (24.06.21 15:59:31)