[]

Solaryum mu güneş mi daha kanserojen?

Aynı miktarda bronzlaşmak için geçirilen sürelerde solaryum mu güneş mi daha zararlı sizce?

Çevremde solaryuma girenler var. Yav yapmayın etmeyin zararlı diyorum ama bu insanlar sigara da kullanıyor zaten alkol de pek takmıyorlar. :D Diyorum son durak filmindeki gibi yanıp ölürsünüz tabut gibi kabinin içinde, yok işe yaramıyor uyarı.


 
"Solariums emit UV levels up to six times stronger than the midday summer sun. They can also cause eye damage and immediate skin damage, such as sunburn, irritation, redness and swelling. A solarium tan does not protect your skin from the sun."

demişler.

yani yaz günü öğle vakti güneşten alacağınız ultraviole ışınlarının 6 kat fazlası diyor.
  • bohr atom modeli  (16.06.21 23:57:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.