elektrikli el süpürgesi

xiomi'nin güzel böyle güçlü bir tane gördüm alayım diyorum ama emin olamıyorum. gerçekten lazım bir şey mi yoksa gereksiz para mı harcamış olurum diye.

evde bir adet normal süpürge (para vermedim) bir adet de robot süpürdge var. robotu çalıştırıyorum sürekli ama giremediği yerler var. oraları bir şekilde kendim hallediyorum olmadı diğer süpürgeyi çalıştırıyorum ama çok zor geliyor ve yer kaplıyor. evde onu koyacak yerim yok balkonda duruyor :) balkonda da gereksiz hem görüntü kirliliği hem de yer işgali yapıyor. ev 1+1

alsam şöyle bir el süpürgesi robotun girmediği yerleri onunla çeksem ara ara bence çok iyi olacakmış gibi geliyor :)

ne dersiniz?

Evet, genelde robotu olanlara bir de el süpürgesi gerekiyor, hem koltuk vs başlıkları da var xiaomi'nin. Bende var, çok müthiş değil ama iş görüyor. Yüksek modda sesi fazla biraz. Ama onun dışında kullanımı falan gayet rahat.

  • whoosie  (16.06.21 11:26:43)
kablosuz supurge ile robottan kalan yerleri temizlemek gercekten kolay oluyor, tavsiye ederim.

  • lemmiwinks  (16.06.21 11:29:15 ~ 11:49:48)
aşırı aşırı aşırı gerekli bi şey.

  • elorelia  (16.06.21 11:40:56)
Şarjlı süpürgenin çok da güçlü olmasına gerek yok ya. Yerden zift kazımayacaksanız 7.2V lik aletler gayet iş görüyor. Bir de koltuk, yatak, masa üstü için de gerekli. Çekirdek yedikten sonra robotu beklemek yerine 20 saniyede işinizi görürsünüz. Evde bulunmalı bence. Yer tasarrufu adına duvara bir çivi çakıp asabilirsiniz de. Güçlü bir vakumlu krom da iş görür hatta.

  • kislar gecmez beresiz  (16.06.21 12:05:54)
Xiaomi C1 Handheld aldık yeni. Güzel alet normal süpürge bir haftada eziyetmiş gibi gelmeye başladı mazide.

Bu böyleyse bi de robotundan mı patlatsak diye düşünmeye başladım ben de:)
  • hedep  (16.06.21 12:36:51)
bu arada ufak el süpürgelerini kastediyorum. büyük olanları değil.

  • not sure if serious  (16.06.21 15:04:32)
Küçük el süpürgesine gerek yok bence, ince uzun yerleri süpürmek için normal şarjlı dikey süpürge on numara, asın duvara dursun, tek tuşla boşaltma vs. Üstelik ara borusunu çıkarıp kısa el süpürgesi gibi de kullanılıyor. Normal süpürgeyi de verin gitsin bir öğrenciye.

  • whoosie  (17.06.21 12:09:13)