Köyde emeklilik hayatı yaşayan babaya hediye?

Babamın teknolojiyle arası pek yok ama yine de geçenlerde bluetooth kulaklık almıştım, haber bültenleri falan dinliyordu huşuna gitti.

Genelde bahçede takıldığı için columbiadan terletmeyen tişört ve pantolon almıştım onları da sevdi.

Fakat şimdi aklıma hediye gelmiyor. E kitap okuyucu alacaktım, tam benim düşündüğüm sıralarda amcamı tabletten kitap okurken görüp yaa ekrandan kitap mı okunur alacaksın eline sayfaları çevireceksin, kokusunu alacaksın edebiyatı yaptı vazgeçtim. Zaten kitaplığını doldurmayı seviyor. E kitap okuyucu tatmin etmeyebilir.

Bütçe şimdilik max 1000tl.

Tüm tavsiyelere açığım. Bu arada robot süpürge eve uygun değil. Şarjlı el süpürgesi var onu seviyor zaten, baya iş görüyor. Ayakkabı aklıma geldi, o da var.

Böyle değişik bahçe makasları falan mı alsam bilemedim hiç anlamam o tarz şeylerden :/

babanız bahçe işleriyle uğraşmayı seviyorsa bu tarz aletlerin bulunduğu bir set alabilirsiniz.

  • booty hunter  (14.06.21 13:22:25)
arazide falan da dolasiyorsa guzel bir ayakkabi da olabilir bence yazmissiniz ama zaten.

  • bay b  (14.06.21 13:25:04)
dag bayirda cok geziyorsa termos olabilir

  • neverletyougodown  (14.06.21 13:32:41)
kitap al

  • sizofren06  (14.06.21 13:57:05)
güneş gözlüğü

  • freebird5406_2  (14.06.21 14:05:00)
@sizofren06, o baya hoşuna gidiyor evet ara ara gönderiyorum, kendisi de alıyor sürekli zaten de ben daha farklı bir şey düşünüyordum.

Şimdi kenar kesme aletine karar kıldım çevreden aldığım bilgilere göre çok lazım oluyormuş :)

Şu otları kısaltıp budamak için bir alet var ya.. Yalnız ben bunu gözüme kestirdim şarjlı diye;

www.hepsiburada.com
www.youtube.com

Bunun ucundaki şey plastikmiş. Drone pervanesi gibi yani. Misina tarzı olanlar daha iyi değil mi?
Ve de akülü yerine elektrikli veya benzinli mi almak lazım acaba bilemedim.
  • ananiyimioguz  (14.06.21 14:06:09 ~ 14:06:44)
bahçe nasıl bilmiyorum ama ot biçme için şu sırta giyilen çantalı motorlardan alsan daha iyi. oleo mac pahalı tabii ki, daha ucuza da bulursun ama genelde kolay bozuluyolar. oleo mac iyidir.

www.hepsiburada.com
  • spirit crusher  (14.06.21 15:12:08)