Aşı Tarihi Seçme

Bana aşı çıkmış da, ben mesela şu an değil de atıyorum 3 hafta sonra randevu oluşturmak istesem yapabiliyor muyum bunu acaba, yani adamlar bu randevu almamış şunun hakkını alalım elinden derler mi? Teşekkür ederim.

Aşı mevcut olduğu sürece hakkınız elinizden alınmaz ama burası Türkiye klişesi her alanda geçerli :) Yaşadığım bölgede randevular haftalık açılıyor. Yani bir hastaneyi seçince 2 hafta sonrasında randevu bulmuyor. Ülke genelinde de bu şekildeyse 3 hafta sonrasına randevu almak gibi bir durum olmayabilir. Eğer veriyorsa o tarihte geleceğinizi varsayarak aşınız size tahsis edilmiş bir şekilde bekletiliyor. Sırası gelene kullanılmıyor.

  • desdenova34  (13.06.21 11:19:05)
Hakkını alalım olmaz ama ben olsam mhrs ye girip denerdim önce. Hatta ben senin için deneyecektim ama aşımı çok olduğum için deneyemedim.

Bi almaya çalış bakalım oluyor mu
  • infernalcadre  (13.06.21 11:23:57)
En uzak 30 hazirana randevu veriyor şu an. Benim asıl merak ettiğim, ben hiç randevu oluşturmasam mesela 7 temmuzu beklesem o tarihten itibaren randevu oluşturmak istesem bi sorun çıkmaz herhalde değil mi?

  • Kaleci Saçlı Forvet  (13.06.21 11:29:00)
3 hafta kadar ileri gidilebiliyor mu bilmiyorum ama en az 2 hafta sonrasına randevu alınabildiğini biliyorum, ben olsam nolur olmaz alırdım randevuyu şimdiden, hem şartlarınız uymazsa iptal etme seçeneğiniz de mevcut.

  •   (13.06.21 11:35:45)
Ne 3 haftasi ikinci aşı icin 25 temmuza randevu verdi sistem hatta cevremde yakinda hic bir hastanede randevu alamadim bende ne olur ne olmaz nispeten uzak sayilacak bir hastaneden randevu alâbildim.

  • joehigashi  (13.06.21 11:58:26)
186 dan çözersin bence, sistemde açılmayan randevumu 186 ile çözmüştüm.

  • kapti  (13.06.21 14:19:59)