yemek mekanı açsam hemen yemeksepeti,getir, trendyol'a dükkan açabilir

miyim?

bu işlemler uzun sürüyor mu?

birde buralarda dükkan açarken dikkat emmemiz gereken bir husus var mıdır?

Bizim Kasım civarında, yani ilk kapanmalar başladığı sıralarda yaptığımız yemeksepeti başvurusu 1 aydan fazla sürmüştü. Ama o zaman aşırı yoğunluk vardı ve zaten yemeksepeti sistemi rezalet olduğu için uzun sürdü.

Getir'e de aynı zamanlarda başvurduk, ama Getir kuryesiyle çalışmak istedik ve yeterli kurye olmadığı için beklettiler. Yeterli kuryeye ulaşınca hemen açıldı. Yemeksepeti kadar kağıt kürek işleriyle de uğraştırmadılar, tak tak hallettler her şeyi.

Trendyol vs bilmiyorum.
  • anatomik  (13.06.21 10:14:02)
Mobilden girdiğim için edit yapamadım üstteki mesajı.

Yemeksepetine ilk yüklediğiniz menü, mümkün olduğunca menünün son hali olsun. Sonra müdahale etmek istediğinizde aylık 3 düzenleme hakkınızdan düşüyor.
Ayrıca yemeksepeti menü taleplerini çok geç yerine getiriyor, ya da getirmeyip "bunun için şuraya mail atın" diye gereksiz oyalıyor.
Getir'de öyle bir şey yok. Sınırsız hakkınız var ve daha hızlı.

Bir de ürün fotoğrafı yüklerseniz daha iyi oluyor.

Ayrıca yemeksepeti'nin restoran uygulaması çok kötü. Bizim dukkan durduk yere kapalı duruma geçiyor mesela, ya da internet bağlantı hatası veriyor (halbuki internet gayet var ve Getir sorunsuz çalışmaya devam ediyor).
Yemeksepetine mail attığımda "web güvercin sayfasını ayrı bir tarayıcıda, tek başına açın ve hep en önde olsun, üstüne uygulama açmayın" gibi saçmalık ötesi bir çözüm önerdiler. Biz aynı bilgisayardan aynı zamanda pos uygulaması da açtığımız için sayfa hep önde kalamiyor tabi ama ayrı bir tarayıcıda tek başına açtık ve bir tık da olsa daha az hata vermeye başladı. Ama hala günde 3-4 kez hata veriyor.
Yani mümkünse ayrı bir bilgisayar ya da tablet vs kullanın yemeksepeti ve getir için. Daha rahat olur.
  • anatomik  (13.06.21 10:22:14)