Bisiklet km sayacı

sigma denen adi marka ve bisiklet fiyatına satılan garminler hariç kullandığınız sayaç önerilerini bekliyorum.

maksimum hız ve ortalama hız özellikleri olmalı mutlaka.

Bende sunding denilen bütçe marka cihaz var. İşimi görüyor gps ile de karşılaştırdığımda çok saçma sonuçlar almadım. Odometre ortalama max speed özellikleri var en düşük modelinde bile.

Söylediklerinizden daha üst mü daha alt mı bişey aradığınızı kestiremedim ama söylediklerinizden epey alt segment bi marka lakin iş görüyor garibim.

~Sigma'ya adi demişsiniz mabadımla okumuşum soruyu heralde, sunding hiç açmayacaktır sizi bu durumda :)

Azıcık bakındım da üst üniteyi aradan çıkarıp direkt bluetooth ile telefona bağlanan ne güzel sensörler çıkmış çok mantıklıymış.
  • hedep  (11.06.21 10:45:27 ~ 12:17:07)
Bende igpsport isimli markanın igs50e modeli var. Bir sürü modeli var artık ama haritaya vs. ihtiyacım olmadığından bunu aldım. Garmin 520'nin yarı fiyatından da aşağı almıştım.

Şarjı hala en son ne zaman şarj ettiğimi hatırlatmayacak kadar gidiyor. Ekranı güneşte veya gece gayet iyi gözüküyor.

Bulutlu, yağmurlu (ipx7 su geçirmiyor) her hava koşulunda kullandım, gps sinyalini yakalamada vs. bir sorun olmadı.

Ayrıca hız, kadans ve nabız sensörleriyle bağlantıda da sürüş sırasında çok nadir kopma olabiliyor ama genel olarak sıkıntı yok.
  • chicha_v2  (11.06.21 11:46:21)
7 yılda iki tane farklı sigma kullandım sorunsuz. sizde nasıl bir aksilik oldu ki adi marka demişsiniz?

decathlon'da satılanlara bakın yorumları dikkate alarak. bir diğer alternatif strava tarzı uygulamalar.
  • lazpalle  (11.06.21 14:19:58)
sigma kablolu ve kablosuz iki model kullandım. ikisi de 1 sene dolmadan bozuldu. önce sensörü bozuldu değiştirdim sonra beyin bozuldu. o yüzden sigma benim için yok hükmünde :)

igs sports yurtiçinde satışı yok.

direkt bt ile telefona bağlanması önemsiz benim için. ben anlık gözümün önünde görmek istiyorum değerlerimi. telefon güneşin altında erir ordan takip etmeye kalksam.

www.decathlon.com.tr bunu sipariş verdim deneyelim bakalım.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (11.06.21 14:44:29)