fotolarda rezalet çıkmak

ya öyle aydemir akbaş gibi bir tipimiz olmamasına rağmen bu çekilen fotolarda cidden rezalet çıkıyorum.

herhalde kameraya bakıcam diye çok kasıyorum böyle kasıntı yeni doğmuş baykuş gibi çıkıyorum genelde.

bu işin sırrı nedir? bir sırrı var ki instagram diye bir yer var.

erkek için soruyorum.

gülmek.

  • brakgn  (10.06.21 15:02:21)
Gülümsemek.

  • ozgurluk savascisi  (10.06.21 15:28:16)
Ya selfie çekmenin baya guide'ları falan varmış internette. Ben de geçenlerde öğrendim, biraz pratik yaptıktan sonra yılan gibi fotoğraflar çekip atmaya başladım sağa sola, ondan önce eciş bücüş görünüyordum hep. Bi bakın siz de.

15 yaşındaki kız çocuklarının yıllar önce çözdüğü bir şeyi yeni çözmüş olmak üzüyor tabi hafiften ama better late than never.

Özetle: ışığı ve açıyı düzgün ayarlıyorsunuz. Gülmek biraz opsiyonel bence, çene yapısıyla alakalı bir şey. Bazıları gülmeyince daha iyi görünüyor.
  • plutongezegendegilmi  (10.06.21 16:34:16)
Dogustan fotojenik degilseniz yapacak pek bir sey yok hocam.

  • Avoiding The Puddle  (10.06.21 18:03:15)